[email protected]’in Açılış davetine iş, sanat ve cemiyet dünyası büyük ilgi gösterdi...

Bilgili Holding ev sahipliğinde, İstanbul’un önde gelen yaşam ve kültür sanat destinasyonlarından Akaretler Sıraevler’de Artweeks@Akaretler başladı. Bilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş’un organize ettiği, farklı disiplinlerden pek çok özgün ve yeni eserlerin sunulduğu bu yeni edisyon 2-13 Kasım tarihleri arasında izleyiciler ile buluşuyor.

BİLGE KURU - ÖZNUR YAKIN - PERVİN ERSOY 

 [email protected], MUHTEŞEM BİR AÇILIŞ DAVETİ İLE SANATSEVERLERE KAPILARINI AÇTI

ŞERİFE BİLGİLİ ERCANTÜRK 

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi UBS ana sponsorluğunda gerçekleşen [email protected]’in 7. Edisyonu’nun açılışı büyük bir ilgi ile başladı.

SİNAN TEMO 

Bilgili Holding CEO’su Sinan Temo, Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şerife Bilgili Ercantürk ve Yönetim Kurulu Üyesi ve COO Bora Ercantürk’ün de katıldığı davete iş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

ASLI PAMİR - MURAT PİLEVNELİ 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültüriletişim desteği ile 7.si gerçekleştirilecek [email protected], 2-13 Kasım tarihleri arasındadünyanın en havalı caddeleri listesine Türkiye’den tek giren Akaretler’in” benzersiz atmosferinde gerçekleşiyor.

SABİHA KURTULMUŞ 

Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen galerilerinin bir çoğunun yeniden yer aldığı [email protected], sanatçıları ve izleyicileri biraraya getirerek sanatı erişilebilir kılmayı hedefliyor. 

BATYA KEBUDİ 

Çeşitli galeriler, koleksiyoner sergileri ve bağımsız sanatçıların eşsiz eserlerini ziyaretçilerine sunan [email protected]’in 7. edisyonu Akaretler Sıraevler 15-17-19-37-39-55-57 numaralı binalar ile seçili rezidans alanlarında gerçekleşiyor.

ASLI CUREKLİBATİR

İstanbul’un önemli kültürel aktörlerinin bir araya geldiği ve sanatı tüm sanatseverlerin özellikle gençlerin erişimine açan [email protected]’in açılış daveti de büyük bir ilgi gördü.

ALİ ELMACI 

Ünlü DJ’ler Murat Tokuz, Memo Garan ve Yakuza’nın performansları ile renklenen davet ilk kez Akaretler binalarının arka bahçelerinde düzenlendi.

GÜL GÖLGE 

Açılış partisi öncesinde misafirler [email protected] de gezme fırsatı buldular.

BORA ERCANTÜRK 

[email protected]’in 7. Edisyonuna katılan bazı Katılımcı Galeriler arasında; Ambidexter, Anna Laudel, Art On, Bosfor, Büyükdere 35, DifoArt, Doğançay Müzesi, Ferda Art Platform, Galeri 77, Galeri Nev, Krank Art Gallery, Labirent Sanat, Martch Art Project, Merkur, Mine Sanat Galerisi, Mixer, Onearc, Öktem Aykut, Pi Artworks, Pilevneli, Sanatorium, Taksim Sanat, The Empire Project, The Pill, Versus Art Project ve X-ist yer alıyor.

ÖZGE BOZOKLU - SONGÜL ALTUNTAŞ 

Sanatseverleri buluşturan sergi: Pilevneli - Daniel Knorr Sanatseverleri buluşturan sergi: Pilevneli - Daniel Knorr

ERDİL YAŞAROĞLU 

TAMER YILMAZ - ZEYNEP ÖZYILMAZEL 

YAKUZA