Ayrıcalıklı hizmet ve servisleri, ilham veren kampanyaları ve düzenlediği özel etkinliklerle, alışverişin ötesinde benzersiz deneyimler yaşatan Beymen, yeni sohbet serisi Beymen Travel ile seyahat tutkunlarını yeni keşif rotalarıyla buluşturmaya  devam ediyor. 

AYTEN DANIŞMAN - ELİF GİZEM SİPAHİ - MELİSA YALÇINKAYA - SİBEL YILDIZ 

2023 YAZININ POPÜLER TATİL ROTALARI BEYMEN TRAVEL SOHBETLERİ’NDE PAYLAŞILDI

ZEYNEP ONGUN - ÖZLEM AVCIOĞLU 

Beymen Travel Sohbetleri’nin yeni buluşması, Lüks Seyahat Danışmanı Özlem Avcıoğlu’nun katılımı ile 11 Mayıs 2023, Perşembe günü BEYMEN İstinyePark’da gerçekleşti.

BEGÜM ÖZTAN 

“2023 Yazının Seyahat Trendleri ve Favori Destinasyonları” başlıklı sohbette Özlem Avcıoğlu, kültürü, doğası ve mimarisiyle son dönemlerin popüler destinasyonları arasında yer alan; Yunan Adaları, Capri, Azor Adaları, Puglia hakkında bilinmesi gerekenleri ve “Dönüşüm Seyahati” hakkında bilgileri katılımcılarla paylaştı. 

ÖZLEM AVCIOĞLU - BİRSEN GÜREL 

Özlem Avcıoğlu’nun eksiksiz bir yolculuk planlamanın ipuçları ve yolculuk öncesi önerileri ile devam eden keyifli sohbet, davetlilerin soru ve cevaplarıyla interaktif olarak devam etti. 

DİLEK KEMEROĞLU 

Bang & Olufsen I Hifilife, Panora'da şık bir davet ile ses getirdi Bang & Olufsen I Hifilife, Panora'da şık bir davet ile ses getirdi

Sohbete Hülya Pınar Doğru, Birsen Gürel, Engin Şeker, Begüm Öztan, Elif Gizem Sipahi, Melisa Yalçınkaya, Sibel Yıldız’ın da aralarında yer aldığı cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı.

HÜLYA PINAR DOĞRU 

ÖZLEM AVCIOĞLU - ENGİN ŞEKER 

SELİN KIR - GÜLDEN BÜYÜKUÇAK - ÖZLEM AVCIOĞLU - ZEYNEP ONGUN