Cemiyet hayatının sevilen çifti Seycan-Nihat Tanfer'in, Tanfer Sağlık Grubu41. geleneksel yeni yıl daveti geçtiğimiz gün Levent’te bulunan Tanfer Health & Aesthetic Merkezi’nde kutlandı.

SEYCAN - NİHAT TANFER

TANFER SAĞLIK GRUBU'NUN 41. GELENEKSEL YENİ YIL DAVETİ

SEYCAN TANFER - NİHAT TANFER - BERK İLTER

Tanfer Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nihat Tanfer ve CFO'su Seycan Tanfer ev sahipliğinde düzenlenen özel davette konuklar, Chef Berk İlter'in geceye özel hazırladığı enfes lezzetler ve canlı müzik eşliğinde,  2023'ün ülkemiz sağlığı ve gelişimi adına yeni yıl dileklerini paylaşmak için biraraya geldiler.  

GÜLNUR - OZMAN KAMAŞAK

Aslı Şen markası Ashley Joy'un başarısını şık bir davetle kutladı  Aslı Şen markası Ashley Joy'un başarısını şık bir davetle kutladı 

CANAN GÖZTEPE

Mustafa Sarıgül, Gülnur-Osman Kamaşık, Yasemin Bozkurt, Uğur Batur, Canan Göztepe, Arzu Kunt, Zeynep Mansur, Sinem Yıldırım, Zeynep Kasımlıoğlu, Ayşegül Kayabay, Ebru-Salim Kain, Banu Gökyar, Işık Durak, Faika Kozakçıoğlu, Nil-Zafer Özsoy, Miray Yeşil, Özlem Adakul, Sema Çelebi, Beyza Akıncı Kaplan, Nil Uzun, Ceren Bahadır Hatipoğlu, Melike Külahçı, Ebru Nuroğlu, Elvan Gaye Elvan gibi cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri davette yer aldı.

ARZU KUNT

AYŞEGÜL KAYABAY

UĞUR BATUR - GÜLNUR KAMAŞAK - SEYCAN TANFER - NİHAT TANFER 

SELİM - EBRU KAİN

SİNEM YILDIRIM

BANU GÖKYAR

CEREN HATİPOĞLU

FAİKA KOZAKCIOĞLU

IŞIK DURAK

ÖZLEM ADAKUL - NİHAT TANFER - ESİN YUM 

SEYCAN YANFER - NİL UZUN 

SEYCAN TANFER - ZEYNEP MANSUR