Boğaziçi’nin en güzel semtlerinden Tarabya’nın kalbinde yer alan The Grand Tarabya Oteli’nin The Brasserie restoranı, yeni menüsünü özel konuklarına sundu. 

Boğaziçi’nin en güzel semtlerinden Tarabya’nın kalbinde yer alan The Grand Tarabya Oteli’nin The Brasserie restoranı, yeni menüsünü özel konuklarına sundu. 

ASLI KUSEYRİOĞLLU

Boğaziçi’nin en güzel semtlerinden Tarabya, pandemi sonrası kapılarını yeniden açan The Grand Tarabya Oteli’nde gerçekleşen etkinliklerle sonbaharı hareketli karşılıyor.

MERVE KADIOĞLU SÖNMEZ

THE GRAND TARABYA’DA BULUŞTULAR

BEGÜM TACİR

Hanımları buluşturan etkinlik: D’She Kadın Platformu Hanımları buluşturan etkinlik: D’She Kadın Platformu

Benzersiz Boğaz manzarası ile fark yaratan The Brasserie Restoran’ın yeni menüsünü ise ilk deneyenler cemiyetin sevilen isimleri oldu; Aslı Kuseyrioğlu, Begüm Tacir, Selma Türkeş, Bilge Kara, Çağla Bostancı, Nil Uyguner, Nilüfer Bulut, Oya İdil ve The Grand Tarabya’nın Genel Müdürü Merve Kadıoğlu Sönmez keyifli bir öğle yemeği buluşması için The Brasserie’yi tercih etti. 

SELMA TÜRKEŞ

Şef Aydın Sevindik’in oluşturduğu menüden közlenmiş domates çorbası, hardal marineli ılık dana eti, tavada kızarmış limonlu nohut ezmeli somon fileto gibi lezzetlerin yanı sıra yanı sıra, canlı arp müziğinin, Tarabya Koyu’na hakim manzaranın ve tatlı dost sohbetinin keyfini çıkran konuklar, pasta şefi İrfan Demir’in tatlı sunumu sonrası, güzel bir sonbahar gününde hasret giderdiler.   

BİLGE KARA - AYŞE KUCUROĞLU

The Grand Tarabya Oteli’nin ana restoranı olarak hizmet veren The Brasserie, gerek Pazar günleri aile ve arkadaşları buluşturan brunch’ları gerekse kentin keşmekeşinden uzak akşam yemekleri için ideal bir konumda.

ÇAĞLA BOSTANCI

Günbatımı ile bambaşka bir görünüme bürünen Tarabya koyu ise, marinadaki yatlar, tarihi köşkler ve yemyeşil tepeleriyle The Brasserie’nin benzersiz fonunu oluşturuyor. 

NİL UYGUNER

NİLÜFER BULUT

OYA İDİL

İRFAN DEMİR