Rinxlaya ve Denzi’nin iyimserlik ve umuttan yola çıkarak gelecek daha iyi günlerin motivasyonuyla hazırladıkları FRONTAL, beklenmedik ritimleri bir araya getiriyor.

AYÇA DEMİRYAS

İlk defa dinleyicilerle 4 Mayıs Salı günü Frankhan Istanbul’da gerçekleşen Our Beat Lansman partisi kapsamında buluşan şarkı herkesin beğenisini topladı.

 

DENZİ - RINXLAYA 

CONVERSE ALL STAR SANATÇILARINDAN DENZİ VE RİNXLAYA’NIN ŞEVKET AKINCI MENTORLUĞUNDA, FARKLI RİTİMLERİ VE OLUMLU BAKIŞ AÇILARINI BİR ARAYA GETİREREK YARATTIKLARI SINGLE “FRONTAL” YAYINDA!

Converse Türkiye’nin Converse All Star sanatçılarından Denzi ve Rinxlaya, beklenmedik bir müzik yaratmak için müzisyen Şevket Akıncı mentorluğunda bir araya gelerek yepyeni bir parça hazırladı.

ÖZLEM YILMAZ  ÜÇER

5 Mayıs'ta piyasaya çıkan ve tüm dijital platformlarda yayınlanan bu şarkı, hard rock ve hip-hop gibi zıt müzik türlerini bir araya getiriyor.

OSMAN ŞENTÜRK

Salih Özcan evliliğe ilk adımı attı! Salih Özcan ile Eda Yıldız nişanlandı... Salih Özcan evliliğe ilk adımı attı! Salih Özcan ile Eda Yıldız nişanlandı...

Frontal’ı kutlamak için düzenlenen lansman partisinde sahne alan Denzi ve Rinxlaya, ilk defa hazırladıkları özgün parçayı canlı performanslarıyla dinleyicilerle buluşturdu.

ALPARSLAN AYHAN  - CEYLAN BADEMLİ 

Frankhan İstanbul’da gerçekleşen All Star sanatçıları ve özel davetlilerin katılımıyla gerçekleşen lansman partisinde davetliler eğlenceli vakit geçirdi. 

ARTEMİS GÜNEBAKANLI 

Converse All Star Rinxlaya, müziğini elektronik unsurlar ve bozuk seslerle harmanlayan, deneysel bir hip-hop sanatçısıyken Converse All Star Denzi ise kendisini underground müzik kültürünün temsilcilerinden biri olarak gören bir pop – metal sanatçısı.

AYLİN KUTKU 

Bu özel projede ise parçanın yapımcılığını ve mentorluğunu müzisyen Şevket Akıncı üstlendi. Beklenmedik müzik tarzlarını ve farklı ritimleri bir araya getiren Frontal, sanatçıların olumlu bakış açılarında aldıkları motivasyonla tamamen yeni bir şey yaratma isteklerini yansıtıyor.

BATIKAN KILIÇASLAN 

Yaratıcılığı ve kendini özgürce ifade edebilmeyi destekleyen bu program, Converse'in yeni nesil sanatçılara günden güne artan desteğinin ve geleceğin sınırlarını zorlayacak bir kültür yaratmaya kendini nasıl adadığının bir başka örneği niteliğinde.  

BEDİRHAN SORAL

Frontal aynı zamanda Converse All Star Anthem'in de bir parçası olarak öne çıkıyor. Converse All Stars programı kapsamında dünyanın dört bir yanındaki sanatçılar tarafından yaratılan ve 21 Nisan'da piyasaya sürülen yeni global parçası All Star Anthem, yeni ve orijinal bir müzik karışımı olarak karşımıza çıkıyor.

BADE KARAKOÇCEM PİLEVNELİ

'Beklenmedik bağlantılar' fikrinden ilham alan global All Star Anthem, dünyanın dört bir yanındaki All Star’lar tarafından çeşitli kültürel vuruşlar ve müzikal etkilerle yaratılan ritimleri; yapımcılığını Brezilyalı ikon Marcelo D2'nin yaptığı tek bir parça olarak müzik severlerle buluştu. 

DİLARA AKBAL 

Spotify'daki Create Next Music Project Çalma Listesi'nden Frontal’ı, Anthem’i ve dünyanın dört bir yanındaki diğer sanatçıların hazırladıkları lokal parçaları dinleyebilirsiniz.

DOĞU GÜNGÖR 

ERDEM PORAYLI - ESEN ÖZLÜ 

GİZEM GÜNER - RENGİN HACIMAHMUTOĞLU 

KEREM DEMİRAYAK 

MELİKE GÜLDÜ - RAPUNKEL 

MELİKE GÜLDÜ 

MİNE MÜCAHİD 

MURAT ÖNHON - SİMGE SARIKAYA 

OGÜN ALİBAŞ 

OĞUZ EREL 

ÖMER DENİZ (DENZİ) 

SERHAN ONAT 

SERRA HEGEWALD 

TUĞÇE ŞENOĞUL 

TUNCAY KOÇAL