Ünlü Şef Akira Back Türkiye’deki ilk restoranını JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea Otel’de açtı...

Ünlü Şef Akira Back Türkiye’deki ilk restoranını JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea Otel’de açtı...

ZEYNEP KUZU - CEYLİN KUZU - ÖZEN KUZU - TUĞÇE KUZU

Şef Akira Back’in, İstanbul’daki ilk restoranı JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de birçok ünlü simanın katılımıyla açıldı.

YAĞMUR TANRISEVSİN

AKIRA BACK’İN AÇILIŞINA ÜNLÜ YAĞDI!

Ünlü oyuncular Yağmur Tanrısevsin, Yeşim Dalgıçer, İlay Erkök, Uğur Kurul, stil danışmanı Ali Arısoy, modacı Beste Korkmaz, Astrolog Elvan, şarkıcı Züleyha Ortak, Sinem Yıldırım, Dr. Ender Saraç gibi isimler ünlü şefin restoran açılışında bir araya geldi.

ZİYA YILMAZ - ÖZEN KUZU

GÜLAY KAMAZ

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özen Kuzu ve ailesi, Ziya Yılmaz ve eşi ilk açılış gecesine katılan isimler arasındaydı. Gülay Kamaz, Reyhan İpekel, Meral Yazıcı, Rene Saban, Sedefhan Oğuz da ünlü restoran Akira Back’in ilk gün misafirlerinden oldu.

Kuruçeşme’nin en yenisi STEFANO İtalyan restoranı!.. Kuruçeşme’nin en yenisi STEFANO İtalyan restoranı!..

ZİYA - FİLİZ YILMAZ

Açılışta, Japon kültürünü yansıtan özel dans şovları, Dj Doğan Çabakçor’un müzik ziyafeti ile keyifli dakikalar geçiren davetliler, Akira Back’in dünyaca ünlü menüsünü deneyimleme fırsatı buldu.

MERAL YAZICI

Akira Back, dünyaca ünlü saygın bir şef, Michelin yıldızlı birinci sınıf restoranları ile son yirmi yılda küresel bir imparatorluk inşa etti.

RENEE SABAN

Restoranlarının sadık müşterileri arasında Elon Musk, Dalai Lama, Bill Clinton, Sarah Jessica Parker, Justin Timberlake, Taylor Swift, Nick Jonas gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor.

SEDEFHAN OĞUZ

Eski bir snowboardcu olan şefin, Paris, Las Vegas, Dubai, Beverly Hills, San Diego, Toronto, Singapur ve Seul gibi yerlerde şubeleri bulunuyor.

YEŞİM DALGICER

İLAY ERKÖK

SİNEM YILDIRIM

AŞKIM İREM AKTULGA

AŞKIM İREM AKTULGA

SABİT AKKAYA - YAĞMUR KALYONCU

VEDAT AŞCI

DİLARA BİBEROĞLU - YASEMİN MENE - SEDA MERCAN - BURCİN OKTAY

ENDER SARAÇ

DOĞUŞ ÇOBAKCOR

CHEF MINWOO YUN 

ŞEF FATİH ALKAN VE SUNUM