Kuruçeşme Oligark İstanbul’da Samsung’un ana sponsorluğunda düzenlenen Hello Dergisi’nin "Hello! Couture Show” özel davetine cemiyet ve moda dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu.

Moda tutkunlarını buluşturan özel davet: TAGG-'Turquerie' Moda tutkunlarını buluşturan özel davet: TAGG-'Turquerie'

Kuruçeşme Oligark İstanbul’da Samsung’un ana sponsorluğunda düzenlenen Hello Dergisi’nin "Hello! Couture Showözel davetine cemiyet ve moda dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getirdi.

Samsung’un yeni model cep telefonlarıyla podyuma çıkan mankenlerin yanı sıra defilenin finalinde Arzu Kaprol’un hazırladığı iki farklı tarzda kuyruklu ve mini etekli olarak kullanılabilen gelinlik ilgi odağı oldu.

YASEMİN ÖZİLHAN

Ünlü modacılar İstanbul Boğazı’nda fırtına gibi esti.

ENİS ONAT

Aralarında Arzu Kaprol, Dilek Hanif, Nedret Taciroğlu, Çiğdem Akın, Ferruh Karakaşlı gibi yedi modacı ile iki mücevher firmasının yer aldığı, Fashion TV Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat’ın organize ettiği, sanat yönetmenliğini Ferhan Aral’ın yaptığı defilede elli beş manken birbirinden şık kıyafetler ve mücevherlerle podyuma çıktı. Kuruçeşme Oligark İstanbul’da Samsung’un ana sponsorluğunda düzenlenen Hello Dergisi’nin "Hello! Couture Show” özel davetine cemiyet ve moda dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getirdi.