Büyük ilgi gören ve yaklaşık iki bin gencin ön elemesine katıldığı “Doctor B Fashion TV 2022 Miss & Mr. Fashion TV Turkeygüzellik yarışması Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da yapıldı.

ENİS ONAT - BÜLENT CİHANTİMUR

Fashion TV Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat ile Estetik International Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Cihantimur’un ev sahipliğinde yapılan yarışmada 20 yaşındaki sivil havacılık mezunu Melissa Daşdemir kraliçe seçilirken, 22 yaşındaki Kutay Koman’da kral seçilerek birinci oldular.

MELİSSA DAŞDEMİR - KUTAY KOMAN - ENİS ONAT - FERHAN ARAL

İlk beşe giren toplam 10 güzel ülkemizi  dünyanın çeşitli yerlerinde yapılacak güzellik yarışmalarında temsil edecekler.

ATEŞ - İVANA SERT

Fashion TV Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat ile Estetik International Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Cihantimur’un ev sahipliğinde ve sanat yönetmeni Ferhan Aral’ın organize ettiği “Doctor B Miss & Mr Fashion TV Turkey 2022’’ güzellik yarışması Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da yapıldı. 

ÖZGE ULUSOY

Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı gece adeta bir moda şölenine dönüştü. Yirmi beş kız, 25 erkek toplam elli finalistin yer aldığı yarışmada 20 yaşındaki sivil havacılık mezunu Melissa Daşdemir kraliçe seçilirken, 22 yaşındaki model Kutay Koman’da kral seçilerek birinci oldular.

BENAN SARAÇ - KADRİYE OLGAR

Birinci seçilen güzellerin taçlarını jüri başkanlığını yapan nam-ı diğer Doctor B, Bülent Cihantimur ve İvana Sert ile oğlu Ateş Sert tarafından taç giydirildi.

MERT GÜLER - LÜTFÜ SAPMAZ

Jürisinde Bülent Cihantimur, İvana Sert, Seren Görgüzel, Cem Belevi, Banu Sağanak, Victoria İshakhanova, Pınar Bent, Menekşe Kankavi gibi tanınmış isimlerin yer aldığı yarışmada ikinciliği İrem Şişmen ve Batuhan Balkan, üçüncülüğü Samire Hoca ve Hüseyin Zadeh, dördüncülüğü Sena Yamak ve Hashayar Rustami, beşinciliği ise Hosna Abed ile Karahan Çiçek kazandılar.

SELEN GÖRGÜZEL

Çeşitli mansiyon ödüllerinin de verildiği gecede finalist güzeller Nishantashchi, Venta Mücevher, Mondo Bazaar, Cafer Andıç gibi ünlü moda tasarımcılarının geceye özel tasarladığı giysiler ve mücevherlerle podyuma ve jüri üyeleri karşısına çıktılar.

GALİP ÖLMEZ

Gecede Seren Görgüzel ve Cem Belevi şarkıları ile müzik dolu renkli dakikalar yaşattılar.

FASHION TV - PINAR BENT 

ŞEVVAL ŞAHİN

CEM BELEVİ

DUYGU BAL

UĞUR BATUR

DİLEK ODABAŞ

ESEN ATILGAN

LARA KONFOR KLİNİK

DUYGU ÇAKMAK

ELİN ZİNALY 

AMİR ALİ

ELİN ZİNALY - BÜLENT CİHANTİMUR

Editör: MURAT ÖZER