Victoria’s Secret’ın şimdiye kadarki en fazla geri dönüştürülmüş malzemeden ürettiği yeni T-Shirt sütyeni koleksiyonuyla günlük kombinlerinizde kusursuz bir görünüm elde etmenin tam zamanı!

Victoria’s Secret favori üstleriniz ve tişörtlerinizin altında rahat bir destek ve pürüzsüz bir görünüm sağlayan yeni çevre dostu T-shirt sütyeni koleksiyonu ile günlük yaşantınızda maksimum konfor ve kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

HAILEY BIERBER

Yeni T-shirt sütyeni koleksiyonu, şimdiye kadar en fazla geri dönüştürülmüş malzeme ile tasarlanan sütyen modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Sıcak yaz günlerinde tişörtlerin ve gömleklerin içine rahatlıkla giyilebilen ve herhangi bir sütyen izi belli etmeyen Victoria’s Secret T-shirt sütyenleri ile konforun keyfini çıkarın.

VICTORIA’S SECRET’TAN MÜKEMMEL GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK YENİ ÇEVRE DOSTU T-SHIRT SÜTYENİ

Yeni T-Shirt sütyen koleksiyonu; daha dolgun bir görünüm elde etmek isteyenler için push-up, daha rahat ve fit görünüm elde etmek isteyenlere toparlayıcı ve balenli veya balensiz modelleriyle kıyafetlerin üzerinizde kusursuz görünmesini sağlayacak. T-shirt sütyeni koleksiyonu, geniş renk seçenekleriyle de tüm zevklere ve tarzlara hitap edecek.  

BELLA HADİD

Siz de Victoria’s Secret’ın yeni koleksiyonu T-Shirt sütyenleri ile konforlu ve mükemmel bir tarz yaratabilirsiniz.

Yeni T-Shirt sütyeni koleksiyonu 22 Temmuz’da Victoria’s Secret mağazalarında ve www.victoriassecret.com.tr adresinde sizlerle buluşmaya hazır.

Konforlu ve şık ürün seçenekleri için Victoria’s Secret’ı takip edin, en yakın mağazaya uğrayın ya da www.victoriassecret.com.tr adresini ziyaret ederek alışveriş yapmaya başlayın! Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi eşsiz Victoria’s Secret ürünleri ile şımartın!