Her sezon dünyanın farklı noktalarından ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarla, dünya turuna çıkaran YARGICI’dan Sevgililer Günü’ne özel her zevke ve döneme uygun hediye alternatifleri.

Sevgililer Günü hızla yaklaşırken çiftlerde hediye telaşı başladı. Sevdiğine en uygun hediyeyi seçmek isteyenler, tercihini YARGICI’dan yana kullanıyor.

Özenle seçilmiş kumaşlar, farklı doku ve desenlerle tasarlanan yüksek kaliteli zamansız ürünler, yılın en tutkulu günü için en güzel hediye alternatifi olacak.

Şehirli kadınların vazgeçilmezlerinden olan ister ofiste, ister hafta sonu kombinlerinde rahatlıkla kullanılabilecek; alternatifli kesimlere ve desenlere sahip bluzler, elbiseler; farklı renk ve detaylara sahip ceketler; kombinlerin tamamlayıcısı aksesuarlar, her zevke ve döneme uygun hediye önerileri arasında.

KOMBİLERİN TAMAMLAYICISI: UNISEX ŞALLAR 

YARGICI’nın vazgeçilmezlerinden bir olan unisex, birbirinden şık şallar da en gözde hediye alternatiflerinden biri!

Ayşe Brav ve Pelin Kaya'dan göz alıcı davet: "Better Days" Ayşe Brav ve Pelin Kaya'dan göz alıcı davet: "Better Days"

Zengin şal grubundan seçeceğiniz modeller, ister kadın ister erkek olsun sevgilinizin giyim tarzına rahatlıkla uyum sağlayacak ve kombinleri için mükemmel bir tamamlayıcı olacak.

Sevgililer Günü‘ne özel YARGICI ürünlerine ulaşmak için www.yargici.com.tr’yi ziyaret edebilir ya da YARGICI mağazalarına uğrayabilirsiniz.