95. Akademi Ödülleri Los Angeles Dolby Theatre’da gerçekleşti. Sektörün en iyi yeteneklerinin ve en başarılı çalışmalarının ödüllerindirildiği bu törende, birbirinden ünlü isimlerin saat tercihleri OMEGA oldu.

BRENDAN FRASER 

 "The Whale" ile En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Brendan Fraser bu özel geceye,  gümüş rengi kadran, mavi deri kayış ve Co-Axial Master Chronometer mekanizmaya sahip paslanmaz çelik OMEGA Speedmaster Chronoscope ile katıldı. 

KE HUY QUAN 

"Everything Everywhere All at Once" ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Ke Huy Quan, 95. Akademi Ödülleri’nde opal gümüş kadrana ve Co-Axial Master Chronometer mekanizmaya sahip, paslanmaz çelik OMEGA Globemaster’ı tercih etti.

NICOLE KIDMAN 

2003 yılında Oscar kazanan Nicole Kidman, gecenin sunucularından biri olarak sahnedeydi. Uzun yıllardır OMEGA elçiliğini sürdüren Kidman, 18 ayar beyaz altından OMEGA Museum saatiyle göz kamaştırdı.

ARIANA DEBOSE

Geçen yıl, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü alan Ariana DeBose gecenin bir diğer sunucusuydu. Ariana Debose bu özel geceye PVD Sedna™ altın renkli ibreler ve Roma rakamları ile sedef kadrana sahip paslanmaz çelik OMEGA De Ville Prestige ile katıldı. 

ANDREW GARFIELD 

Gecenin sunucularından biri olan Andrew Garfield’in tercihi,  klasik "clous de Paris" desenli gümüş opalin kadrana sahip OMEGA De Ville Trésorin 18K Sedna™ altın oldu.

TROY KOTSUR

Amerikalı aktör Troy Kotsur bu özel gecede, PVD gri kadran, koyu gri deri kayış ve Co-Axial Master Chronometer mekanizmalı paslanmaz çelik 18K Sedna™ altın OMEGA De Ville Prestige saatiyle yer aldı.

İngiliz futbol ikonu David Beckham'ın tercihi FENDİ... İngiliz futbol ikonu David Beckham'ın tercihi FENDİ...

BARRY KEOGHAN 

"The Banshees of Inisherin" filmiyle yardımcı rol kategorisinde Erkek Oyuncu adayı olan Barry Keoghan, opal gümüş kadrana ve Co-Axial Master Chronometer mekanizmaya sahip OMEGA Globemaster ile dikkatleri üzerine çekti.

HARRY SHUM JR. 

Amerikalı aktör Harry Shum Jr. bu özel geceye , PVD koyu mavi kadran, koyu mavi deri kayış ve Co Axial Master Chronometer mekanizmaya sahip paslanmaz çelikten bir OMEGA De Ville ile katıldı.

DANNY RAMİREZ

Oyuncu Danny Ramirez, gümüş kadran, kahverengi deri kayış ve Co-Axial Master Chronometer mekanizmaya sahip 18K Sedna™Altın OMEGA De Ville Prestige ile 95. Akademi Töreni’nin davetlileri arasındaydı.  

REECE FELDMAN 

TikTok yıldızı Reece Feldman, siyah kademeli kadran ve Co-Axial Master Chronometer mekanizmalı paslanmaz çelik OMEGA Speedmaster Moonwatch ile gecede boy gösterdi.

ALEXANDER DREYMON 

Alman aktör Alexander Dreymom, gümüş kademeli kadran ve Co-Axial Master Chronometer mekanizmalı 18K Canopus Gold™ OMEGA Speedmaster Moonwatch ile geceye katılanlar arasındaydı.

LEWIS PULIMAN 

Amerikalı aktör Lewis Pullman, 95. Akademi Töreni’ne opal gümüş kadran, siyah deri kayış ve Co Axial Master Chronometer mekanizmaya sahip paslanmaz çelikten OMEGA De Ville Trésor ile katıldı.