Yüksek kalitede, elde tamamlanmış birbirinden şık tasarımlı mücevherler ile dünyanın dört bir yanındaki mağazalarıyla kullanıcıları büyüleyen PANDORA, MAG Pr Solutions ev sahipliğinde bir davet gerçekleştirdi. PANORA AVM’deki PANDORA mağazasında gerçekleşen davete Ankara ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdi.

BERİL ÇAVUŞOĞLU

PANDORA ZARAFETİ ANKARA'DA 

Misafirlere birbirinden eşsiz ve zarif koleksiyonları inceleyip alışveriş yapma fırsatı sunan özel davet, katılımcılar tarafından tam not aldı.

AFİTAP AKINCI

PANDORA İLE ŞEHRE DÖNÜŞ 

Etkinliğe; Ankara cemiyetinin tanınmış isimlerinden Beril Çavuşoğlu, Sevtap Kababulut, Damla Perçiner, Afitap Akıncı, Naz Demirkılıç gibi isimler katıldı. Konuklar alışveriş yapmanın tadını çıkarırken, sunulan ikramlar eşliğinde keyifli anlar yaşadı.

BURCU YÖRUBULUT

PANDORA'DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA İÇİN ÖNEMLİ ADIMLAR

DAMLA PERÇİNER

- Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor.

İZEL AÇICI

Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.

NAZ DEMİR KILIÇ

- Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak. 

SEDA ÇAVUŞOĞLU

- Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.

SİNEM BAŞBUĞ

- UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.

TUĞÇE KOÇAK

SERAP ÖZDAMAR - SEVTAP KABABULUT

Editör: MURAT ÖZER