Mağazasında Haberleri

mağazasında haberleri ve güncel mağazasında gelişmeleri, mağazasında ile ilgili tüm video, mağazasında fotoğrafları ve mağazasında haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


CEMİYET

Moda tutkunlarının gözdesi Gigii's, yeni sezonun heyecanını Galataport'ta gerçekleştirdiği özel bir etkinlikle tanıttı.

CEMİYET

Pinko Turkey’in Zorlu mağazasında gerçekleştirilen "Welcoming Summer" etkinliğinde, Pinko Turkey yeni koleksiyonunu tanıttı.

MODA

Pinko Turkey’in Zorlu mağazasında gerçekleştirilen "Welcoming Summer" etkinliğinde, Pinko Turkey yeni koleksiyonunu tanıttı.

MAGAZİN

Mimar Ceyda Özsoy tarafından kurulan Studio arc-en-ciel, dekorasyon tutkunlarının gözdesi olan konsept mağazasında özgün ve etkileyici dekorasyon ürünlerini tanıttı.

CEMİYET

Studio Arc-en-ciel, Arnavutköy'deki mağazasında yenilikçi dekorasyon ürünlerini Melis Ağazat'ın ev sahipliğinde düzenlenen özel davetle tanıttı.

MODA

Bağdat Caddesi Damat Tween mağazasında düzenlenen “Yeni Yılı Moda ile Kutluyoruz” daveti iş ve cemiyet hayatının sevilen isimlerini “Lüks, Stil...

MODA

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve eşi Ahu Orakçıoğlu'nun ev sahipliğinde yeni yıl daveti gerçekleşti.

MODA

Begüm Khan, Fransız parfüm ve kozmetik markası Guerlain’ın Paris’te 1914 yılında kurulan efsanevi mağazasında, Begüm Khan Pop Up butiğini açtı.

MODA

Lacoste Türkiye, Yalıkavak Marina mağazasında yeni sezonu özel bir davetle kutladı.

SPOR

Fenerbahçe'nin 2023-2024 sezonu boyunca giyeceği, Puma tarafından hazırlanan formaların tanıtımı Maraton Fenerium Mağazası'nda yapıldı.

MODA

Geçtiğimiz gün Prada, daimi ve zamansız ikonu Prada Galleria'yı, Zorlu Center mağazasında bir kokteyl partisi ile kutladı.