Mimar Ceyda Özsoy tarafından kurulan Studio arc-en-ciel, dekorasyon tutkunlarının gözdesi olan konsept mağazasında özgün ve etkileyici dekorasyon ürünlerini tanıttı.

MELİS AĞAZAT - CEYDA ÖZSOY 

Melis Ağazat ev sahipliğinde düzenlenen özel etkinliğe birçok ünlü isim katıldı. Türkiye’nin moda ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı bu özel etkinlik coşkulu bir kutlama ile yeni dekorasyon ürünlerini tanıttı.

BİGE DARUGA

Arnavutköy’deki mağazasıyla birlikte müşterilerine sıra dışı ve zarif tasarımlar sunan marka, yenilikçi ürünleriyle beğeni toplamaya devam ediyor.

DEREV CLARA KÖSEDAĞ 

Maison objet’den özenle seçilen dünya markalarını kurasyonunda bulundurmakla birlikte kendi üretimi olan cam ürünlerin yanı sıra seramik sanatçısı Çiğdem Özsoy’un seramik ürünleri de mağazasında yer alıyor.

Dekorasyon tutkunlarının gözdesi Studio arc-en-ciel, Arnavutköy'deki yeni mağazasında heyecan verici bir koleksiyon sunuyor. Sunulan yeni koleksiyon, iç mekanlara zarafet ve estetik katmak için özenle seçilmiş modern ve klasik unsurları bir araya getiriyor.

Hadise'den 'Anneler Günü' mesajı... Hadise'den 'Anneler Günü' mesajı...

ECE TUNCEL

Studio arc-en-ciel'in özenle tasarlanan birçok farklı markanın ürünlerini bir araya getiriyor. Guax, Paul Smith, Dune Design,Haoshi, Hermhaus Vanessa Mitrani bu markalardan bazıları..

CEYDA ÖZSOY 

Markanın Arnavutköy'deki yeni mağazası, şehrin hareketli ruhunu yansıtan modern bir atmosfere sahip. Müşteriler, geniş ürün yelpazesi arasından seçim yaparken, birçok farklı dekorasyon ürününü bir arada bulma şansı elde ediyor.

ELİF BALKUV

Studio arc-en-ciel, dekorasyon tutkunlarına kaliteli ve özgün ürünleriyle ilham veriyor ve yaşam alanlarını daha göz alıcı hale getirmelerine yardımcı oluyor.

FULYA BOZKURT

Yeni ürünler, modern ve klasik tarzı ustaca birleştirerek her zevke hitap ediyor. Studio arc-en-ciel’in özgün tasarımları, yaşam alanlarınıza karakter ve benzersizlik katmak için ideal seçenekler sunuyor. Markanın yenilikçi ve estetik tasarımları, şimdi daha da erişilebilir hale geliyor.

GÜLCAN ARSLAN - MİRELA CERİCA

"Studio arc-en-ciel" ismi, Fransızca’da gökkuşağı anlamına gelmektedir ve markanın sıradan ve klasikten uzaklaşma amacını simgeleyor. Mağaza, Özsoy’un kişisel zevkini yansıtan yüksek kaliteli markalar ve sanatçılarla işbirliği yapmaktadır.

IŞIK ŞİMŞEK

En son trendleri ve özgün tasarımları keşfetmek için dekorasyon tutkunlarını kaçırmaması gereken bir mağaza..

JALE BALCI

MELİS AĞAZAT - LARA MUTLU

MERT VİDİNLİ

NEVA DÜRÜST

SEMA DEMİRAL

Editör: MURAT ÖZER