Boteox, yeni ürününü Ümit Karalara hostluğunda cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimlere verdiği özel bir davet ile tanıttı.

TUBA BAYRAM - EMSAL DOĞAN - ŞULE AKSOY - ÜMİT KARALARA GÖKMEN 

SELİN AKSOY - CAN AKSOY - ŞULE AKSOY - MERT AKSOY 

Cilt bakımında fark edilir bir dönüşüm yaratan Boteox’un sahipleri Şule Aksoy ve Tuba Bayram’ın ev sahipliğini yaptığı davete Emel Yıldırım, Pınar Kerimoğlu, Jennifer Boyner, Burcu Güneş, Ece Kral, Serap Sarı, Arzu Kunt, Ümit Karalar, Eda Güzelcik gibi ünlü simalar katıldı. Misafirler, marka dostu Ümit Karalar’ın ürün hakkında verdiği keyifli sohbeti dinleme fırsatı da buldular. 

ARZU KUNT 

BOTEOX, YENİ BOTOX ETKİSİ YAPAN KREMİKURUÇEŞME KORTO’DA CEMİYETİN VE SANAT DÜNYASININ TANINMIŞ İSİMLERİNİN KATILDIĞI ÖZEL BİR DAVET İLE TANITTI

AYŞE SAĞIROĞLU - ÜMİT KARALARA GÖKMEN 

Davetin hostluğunu üstlenen Ümit Karalar ürün hakkında kısa bir bilgide verdi. Karalar; bizimle bu heyecana ortak olan tüm misafirlere ve dostlarımıza teşekkür ederiz. Her zaman inandım ürünlerin arkasında dururum. Bu mucizevi kremi sizlerle paylaşmak istedim.  Öncelikle çok büyük bir sabır ve ekip birliği ile çok çalışılmış ve en mükemmel kullanıma getirilmiş bir ürün Boteox…

AYŞEGÜL KAYABAY 

Sizlere biraz boteox farkından bahsetmek istiyorum. Haricen kullanılan cilt bakım ürünlerden farklı olarak cildin ihtiyacı olan vitaminler doğal elde edilip konsantre olarak yüksek oranda kullanıldı. Bu sayede ciltte oluşan problemlere etkin çözümler sağlıyor. Boteox özel formülü ile korurken güçlendirerek cildin direncini artırarak problemin oluşmasına karşın inanılmaz etki sağlıyor. Bugünkü heyecanım biraz daha fazla çünkü ilk aşamasından son aşamasına kadar isminden, ambalajına kadar her aşamasında tanık olduğum, kendim ve ekibimin de içinde olduğu bir iş oldu. Umarın sizlerde çok beğenir ve mükemmel bir cilde sahip olursunuz.” diyerek sözlerine son verdi.

AYTEN TELCİ 

Misafirler keyifli sohbetin ardından Botox etkisi yaratan mucizevi ürünü inceleme ve yakından tanıma fırsatı buldular.

CAROLİNE ALMOZLİNO 

ECE KIRAL 

EDA GÜZELCİK 

ELİF GİRGİN 

EMSAL DOĞAN 

ESRA ÖZTÜRK

NetWork’ten Pınar Deniz ile cesur yaz! NetWork’ten Pınar Deniz ile cesur yaz!

GÖZDE UTUK - HANDE SARIOĞLU 

PINAR KERİMOĞLU

ŞULE AKSOY - TUBA BAYRAM