Cannes Film Festivali'nin ilk gecesinde, kırmızı halıda Damiani mücevherleriyle ışıl ışıl parlayan isimler arasında Paola Turani, Rahi Chadda ve Sadaf Taherian yer aldı.

Ariş’in trend kolye ve zincirleri ile Kurban Bayramı’nda şıklığınızı tamamlayın... Ariş’in trend kolye ve zincirleri ile Kurban Bayramı’nda şıklığınızı tamamlayın...

PAOLA TURANI

PAOLA TURANI DAMIANI İLE ADETA PARLADI 

İtalyan influencer Paola Turani, Cannes Film Festivali'nin ilk gecesindeki kırmızı halı görünümü için Damiani beyaz altın ve pırlantalardan oluşan Mimosa yüksek mücevher koleksiyonunu tercih etti.

RAHI CHADDA 

RAHI CHADDA KIRMIZI HALIDA DAMIANI İLE GÖZ KAMAŞTIRDI 

Britanya-Hintli moda influencerı Rahi Chadda, için Damiani Yüksek Mücevherleri’nden akuamarin ve beyaz pırlantaları bir araya getiren Mimosa kolyesini beyaz altın ve pırlanta Mimosa yüzükleriyle tamamlayarak Cannes Film Festivali'nin ilk gecesindeki unutulmaz kırmızı halı görünümleri arasına adını yazdırdı.

SADAF TAHERIAN - DAMIANI 

İranlı oyuncu Sadaf Taherian da gecede Damiani yüksek mücevherlerini tercih etti. Taherian, opal ve beyaz pırlantaların süslediği Damiani Mimosa kolyesini Mimosa yüzüğü ve opal ve pırlanta Emozioni D Küpe ile birlikte kullanmayı tercih etti.

@damianiofficial

Editör: Admin Admin