Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği ve İstanbul’daki İsviçre’nin İhracat ve Yatırım Ofisi’nin her sene sonu birlikte düzenlediği geleneksel Yeni Yıl Resepsiyonu yeniden büyük bir ilgi gördü.

MELİS ERTEKİN - JULİEN THÖNİ - ROLAND BRUN - ARPAT ŞENOCAK - EDA AKALIN - MENENT ÇELİKBOYA - YASEMİN ÖZETÜRK - EMRE COŞKUN - SEVDA TOPÇU 

Swiss Business Hub Türkiye (İstanbul’daki İsviçre’nin İhracat ve Yatırım Ofisi) ve Swiss Chamber of Commerce in Türkiye (Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği) tarafından, İsviçre Başkonsolosluğu’nun da katılımı ile düzenlenen yeni yıl resepsiyonu bu sene Swissotel The Bosphorus, İstanbul’un Chalet’inde yapıldı.

YASEMİN ÖZTÜRK - ARPAT ŞENOCAK

Hediye Güral Gür'e turizmde başarı ödülü Hediye Güral Gür'e turizmde başarı ödülü

ROLAND BRUN - EDA AKALIN - MUHAMMER KESKİN - YASEMİN ÖZTÜRK 

İstanbuldaki İsviçrenin İhracat ve Yatırım Ofisi Direktörü Yasemin Öztürk ve Türkiyede İsviçre Ticaret Odası Derneği Başkanı Arpat Şenocak ev sahipliğinde, İsviçre İstanbul Başkonsolosu Julien Thöni’nin de katılımı ile yapılan resepsiyona ve cemiyet dünyasından birçok isim ilgi gösterdi.

DENER KALKAVAN

Yeni yıl yemek ve kokteyline Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Mehmet Yıldırımlı, Evren-Arhan Kayar, İrden-Hasan Ulusoy, Tuncay Aşcı, Selman Aşcı, Doğan Taşkent, Dener Kalkavan, Murat Ektiren, Demet Erciyes ve Meral Muhayyes gibi isimler katıldı.

EVREN - ARHAN KAYAR

İsviçre’nin imza lezzetlerininin davetlilerden tam not aldığı yeni yıl resepsiyonu, Chalet’inin İsviçre yılbaşı dekorasyonlu büyülü bahçesi ve restoranında gerçekleşti.

İRDEN - HASAN ULUSOY

KAĞAN KALKAVAN

MERAL MUHAYYES - JULIEN THÖNİ

MURAT - ASUMAN EKTİREN

DEMET ERCİYES

TUNCAY AŞÇI - EDA AKALIN - YASEMİN ÖZTÜRK - SELMA AŞÇI 

DOĞAN TAŞKENT - ARPAT ŞENOCAK - JULIEN THÖNİ - ÜMİT ÖZEFLATUN - BURHAN GÜNDEM - ROLAND BRUN