GQ Türkiye’nin her yıl düzenlenen “Men Of The Year” etkinliği, “Co-Existence / Birlikte Var Olmak” temasıyla 10’uncu yıldönümünü “birlikte var olduğu” birbirinden değerli isimlerle kutladı. 

MELİSA TAPAN

Bu yıl 3’üncü kez ana sponsor olarak geleceğin teknolojisini şekillendiren Samsung Galaxy’nin ana sponsorluğunda, 1 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşen “Men Of The Year” ödül töreni; https://www.youtube.com/c/GQTurkiye/streams   üzerinden canlı yayınlandı. “Co-Existence / Birlikte Var Olmak” temasıyla gerçekleşen GQ Türkiye “Men Of The Year”da ödüller sahiplerini buldu. 

BEREN SAAT - KENAN DOĞULU

10’uncu yılını kutlayan ödül töreninin sunuculuğunu ünlü oyuncu Tansel Öngel üstlenirken, 10’uncu yıla özel ödül başlıkları “Eşitlik Ödülü” Giovanni Guidetti’ye layık görüldü, “İkon Ödülü”nün sahibi ise Kenan Doğulu oldu. 

ECE SÜKAN

20 ülkede 13 milyon okura ulaşan ve erkek dünyasının 65 yıldır öncü “iyi yaşam’’ markası olan GQ’nun, 2012 yılından bu yana “Türkiye’nin en çok satan erkek dergisi” GQ Türkiye’nin “Men Of The Year” ödül töreni gecesi, müzik, spor, bilim, moda, sahne&gösteri, iş dünyası ve sanat dallarında üretimleri ve duruşlarıyla 10 yıldır “birlikte var olduğu” özel isimlerle renklendi.

BERK OKTAY - YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY

GQ TÜRKİYE “MEN OF THE YEAR 2022” ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

DEBORA ZAKUTO

GQ Türkiye’nin düzenlediği Men of the Year 2022; Yılın Komedi Oyuncusu ödülünün sahibi Çağlar Çorumlu oldu ve ödülünü 2017 Yılın Kadını ödülünün sahibi Gülse Birsel’den aldı. Yılın Göz Alıcı Başarısı ödülünün sahibi Amadeus ekibi oldu, Dilan Çiçek Deniz, Tansu Biçer ve Kerem Alışık ekip adına ödüllerini Nurgül Yeşilçay’dan aldılar. Yılın Moda Tasarımcısı ödülünü Serhat Işık, derginin genel yayın yönetmeni Derya Gürsel’den, Yılın Sporcusu ödülünü Merve Tuncel, Turkuaz Dergi Grubu Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Yasemin Gebeş’ten, Yılın Kadını ödülünü Merve Dizdar, Şükrü Özyıldız’dan, Samsung Galaxy Yılın Stil Sahibi Erkeği ödülünü Emirhan Paralı, Serdar Gülgün’den, Samsung Galaxy Yılın Ekran Yüzü ödülünü Berk Oktay, Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Pazarlama Yönetimi Grup Müdürü Gökhan Alacahanlı’dan, Yılın Ekibi ödülünü Madrigal, Nil Peri Şahinkaya’dan, Yılın Şefi ödülünü Zeynep Pınar Taşdemir, Fatih Tutak’tan, Yılın Hype’ı ödülünü Sefo, Jabbar’dan, Yılın Oyuncusu ödülünü Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz’dan aldı. 10. Yıla Özel Eşitlik ödülünü Giovanni Guidetti’ye Neslihan Demir verirken, Özel İkon ödülünü Kenan Doğulu, eşi Beren Saat’ten aldı. 

DİDEM SOYDAN

Geleceğin teknolojilerini şekillendiren Samsung, 3 yıldır üst üste GQ Türkiye “Men Of The Year” etkinliğinin ana sponsoru olmaya devam ediyor.

TUBA ÜNSAL

Bu yıl da Samsung Galaxy ana sponsorluğunda konuklara yıldızlı bir gece yaşatan GQ Türkiye’nin editörleri, yazarları, danışmanları ve okurları tarafından belirlenen isimlere ödülleri etkileyici bir törenle takdim edildi. 

MÜGE BOZ - CANER ERDENİZ

DİLAN ÇİÇEK DENİZ

DEREN TALU

MİRELA CERİCA

NESRİN CAVADZADE

HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE

YASEMİN YÜRÜK

Sıkı dostlar hasret giderdi... Sıkı dostlar hasret giderdi...

ZEYNEP SEVER DEMİREL

GÜLCAN ARSLAN

GÜLSE BİRSEL

EGE KÖKENLİ

ESRA BİLGİÇ

DERYA GÜRSEL

ÇAĞLA IRMAK

BEGÜM KHAN

KALBEN