GUESS İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla yazın çağrısına cevap verin. Etkileyici albenisi ve yaz detaylarıyla öne çıkan bu koleksiyonla, gündüz düşlerine ve seyahat tutkusuna kapılacaksınız.

GUESS kadını, çağdaş detaylara ve göz alıcı hatlara sahip kadınsı, hafif kıyafetler taşıyor.

GUESS erkeği ise, tropik baskılar ve çölden ilham alan renklerle zenginleştirilmiş rahat bir yaz tarzının keyfini çıkarıyor.

GUESS İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU!

KADIN KOLEKSİYONU

Serap

Adeta bir hayal dünyasına yakışır bu çöl temasına kendinizi bırakın. Bu seride Keten, Sangallo ve pamuk poplin kumaşlar kullanılarak kadınsı, keskin silüetler, zarif askeri hatlar ve çağdaş, yaza hazır kesimler yaratıldı.

Etnik detayların ve rahat kesimlerin olduğu denim parçalar özellikle dikkat çekiyor. Yemyeşil monstera adaçayı bahçeleri, capcanlı sulu boya kaplan yeşili baskılar ve etnik detayların yanı sıra kırmızı, toz pembe, canlı yeşil, marina mavisi ve altın sarısı renklerinden oluşan dikkat çekici bir paletle tamamlanıyor.

Rüya Alemi

Göz alıcı ve bir o kadar kullanışlı yaz stillerinin olduğu bu eşsiz temada kadınsı, narin albeni, rüya gibi bir sisli adayla buluşuyor. Bedene oturan parçalar, crop toplar, rahat dikimli etek ve elbiseler, hafif keten ve pamuk kumaşlarda hayat buluyor. Baskı dokunuşlar, örgü kemer detayları ve püsküller, gün batımında bir bahçe ve şeftali çiçeği baskılarıyla birleşerek kıyafetlere son dokunuşları yapıyor. Günbatımı, kumlu şeftali, gül pembesi, turuncu ve mavinin tonları parçaları tamamlıyor.

Ara Ver

Bu zahmetsizce şık tema, Akdeniz esintili bir güneşli ada temasının vücut bulmuş hali. Bronzlaşmış omuzları çevreleyen kesik hatlar, yırtmaçlı uzun ve şık etekler, crop şortlar ve toplar, kadınsı, bedene tam oturan parçalar; örgü, hafif pamuk ve poplin kumaşlarla vurgulanıyor, denim parçalar ise yazın vazgeçilmezleri. Orijinal deniz mavisi monstera, özel pembe hibiskus ve tropik baskıların cazibesini, modern etnik detaylar, püsküller, fırfırlar ve bağcıklar artırıyor. Gökyüzü mavisi, bronz, tuğla kırmızısı, şeftali krem ve saf beyaz renkler şahane bir renk kartelası oluşturuyor.

ERKEK KOLEKSİYONU

Tropik Gezgin

Eskilerin gezginlerinden ilham alan bu tema, sakin bir yaz tarzı için mükemmel. Dingin, modern çizgiler, hafif pamuk, keten ve suni ipekle birleşerek yaz maceralarına hazır, kullanışlı ve rahat parçalar oluşturuyor. Sade askeri dokunuşlar, tropik baskılar, Asya şehirlerinden motifler ve nakışlar, eskimeyen denim parçalarla tamamlanıyor. Limon yeşili, şehir kırmızısı, soluk mor, mavi zambak, orman yeşili ve bal renginden oluşan capcanlı palet, trendlere uygun bir dokunuş ekliyor.

Özgür Ruh

Kavruk, rahat ve bir o kadar modern bir temayla bir çöl safarisi kaçamağı yapın. Dikkatleri üzerinize çekecek kısa kollu gömlekler, temel denim parçalar ve temiz, yaz esintili silüetler, poplin, keten ve pamukta hayat buluyor. Modern etnik dokunuşlar, baskılar ve romantik çöl motifleri kırmızı, toz pembe, altın, açık mavi ve ceviz kabuğu tonlarıyla birleşerek topraksı ve tonal bir görünüm yaratıyor.

Ada Hayatı

Modern tarzlardan ilham alarak muhteşem bir tatil atmosferi yaratan bu yaz temasıyla temiz havanın ve sonsuz plajların keyfini çıkarın. Rahat kesimler, sade çizgiler ve doğal rahatlığıyla öne çıkan denim, pamuk poplin, rayon ve keten parçalar kullanışlı seçenekler sunuyor. Yapraklı baskılar, modern ada motifleri ve etnik detaylar bu serinin cazibesini katlarken gri inci, kutup mavisi, şeftali ve lacivertten oluşan renk kartelası, ada kaçamağı için muhteşem alternatifler sunuyor.

Akademi Ödülleri'nde 'OMEGA' rüzgarı... Akademi Ödülleri'nde 'OMEGA' rüzgarı...

Öne Çıkanlar

Renkler: Kırmızı, toz pembe, canlı yeşil, marina mavisi, altın sarısı, günbatımı, kumlu şeftali, gül pembesi, turuncu, gökyüzü mavisi, bronz, tuğla kırmızısı, şeftali krem, saf beyaz. Erkek: Gri inci, kutup mavisi, şeftali, lacivert, kırmızı, toz pembe, altın, açık mavi, ceviz kabuğu, limon yeşili, şehir kırmızısı, soluk mor, mavi zambak, bal, orman yeşili.

Desenler: Monstera adaçayı bahçeleri, sulu boya kaplan yeşili, gün batımında bir bahçe, şeftali çiçeği, orijinal deniz mavisi monstera, özel pembe hibiskus, tropik. Erkek: Yapraklı baskılar, sulu boya, mikro desenler, serap çizimleri.

Kumaşlar: Keten, pamuk poplin, şifon, Sangallo, denim, viskoz, pamuk. Erkek: Pamuk, poplin, rayon, keten, denim.