Türkiye’nin genç ve dinamik ev tekstili ve dekorasyon markası Bella Maison’un 2 Mayıs Salı günü İstinyePark AVM’deki yeni mağaza açılışı, özel bir davetle kutlandı.

MUHAMMED TAN 

Bella Maison CEO’su Muhammed Tan ev sahipliğinde düzenlenen davete ve cemiyet dünyasından bir çok isim katıldı.

ECE VAHAPOĞLU ALPAY 

2016 yılından bu yana tüm hayatı sığdırdığımız evleri güzelleştirerek dünyayı güzelleştirme yolculuğuna hız kesmeden devam eden Bella Maison, İstinyePark AVM’deki 185m²’lik yeni mağazasında, dekorasyon tutkunlarıyla buluştu.

ZEYNEP TOKER

Ece Vahapoğlu Alpay, Raşit Bağzıbağlı, Arzu Kunt, Ayşegül Kayabay, Berrin Ak, Ayla Öztürk, David Şaboy, Şeyla Karadeniz, Füsun Kuran, Zeynep Toker, Volkan Karataş, Sibel İlkiz, Meral-Fikret Çalışıcı gibi isimlerin katıldığı davete ilgi büyüktü.

RAŞİT BAĞZIBAĞLI

TASARIMDA KOLONYAL MİMARİ AKIMINDAN ESİNLENEN SICAK VE VİNTAGAE ETKİLER

ARZU KUNT

Tüm dünyada sevilen ve beğenilen güzel ve sıcak ev hissini yakalamaya odaklanan mağaza konsepti, 18. ve 19. yy da, Asya’dan, Amerika’ya kadar tüm dünyada bir akım haline gelen, Kolonyal mimari akımını yansıtıyor. İçinde Akdeniz ve Avrupa dokunuşları barındıran konsept, sıcak ve vintage etkiler sunuyor.

AYŞEGÜL KAYABAY

En iyi alışveriş deneyimi yaklaşımıyla hazırlanan mağazanın mimari tasarımı, ziyaretçilerin mağazaya girdiği andan itibaren tüm alışverişlerini kimseye ihtiyaç duymadan ve rahatlıkla yapabilecekleri şekilde özel olarak kurgulandı. 

BERRİN AK

AYLA ÖZTÜRK

Homm Days ile baharın tüm renkleri sizinle... Homm Days ile baharın tüm renkleri sizinle...

DAVİD ŞABOY

ŞEYLA KARADENİZ

FÜSUN KURAN

VOLKAN KARATAŞ

SİBEL İLKİZ

MERAL - FİKRET ÇALIŞICI

Mimari konsept tasarımının yenilendiği ilk mağaza olma özelliği taşıyan bu yeni lokasyonda Bella Maison; Sofra ve yatak odası başta olmak üzere; ev dekorasyonu, banyo, kozmetik ve bebek odası tekstil ve aksesuarları kategorilerinde, evine değer veren, modayı yakından takip eden dekorasyon tutkunlarına güzel bir dünyanın kapılarını aralıyor.