Pre Fall 2022”, “Spring-Summer 2022” ve “Haute Couture 2022” gibi göz alıcı koleksiyonlarıyla Katerina Ekşioğlu, tasarım tutkunu kadınların tercihi olurken; moda dünyasının sayılı mağazalarından Adamo da bu eşsiz koleksiyonlara bünyesinde yer veriyor.

KATERİNA EKŞİOĞLU, İSTANBUL’UN ARDINDAN LONDRA’DAKİ ADAMO MAĞAZASINDA!

Kısa bir süre önce Adamo’nun İstanbul’da bulunan Mandarin Oriental Hotel, Nişantaşı, Çırağan ve Galataport mağazalarında bulunmaya başlayan Katerina Ekşioğlu tasarımları, bu kez yönünü Avrupa’ya çevirdi. 

Londra’daki Adamo mağazasında yerini alan Ekşioğlu’nun koleksiyonları, uluslararası alanda başarılar elde etmeye hazırlanıyor.

Karakteristik kesimleri ve net çizgileriyle dikkat çeken “Pre Fall 2022” koleksiyonu, mükemmel bir görünüşe konforu da eklerken; yazın hareketli ve renkli yapısı “Spring-Summer 2022”de karşılığını buluyor.

Ekşioğlu’nun kaliteyi ön plana alıp, modern detaylarla işlediği “Haute Couture 2022” koleksiyonu ise elbisenin, kişiliği tamamlayıcılığı özelliğinden hareketle özel tasarımlar ortaya koyuyor.

Katerina Ekşioğlu’nun, diğer moda markalarının aksine şıklığa rahatlığı da ekleyen özgün karakteri ve ayrıcalıklı olduğunu hissetmek isteyen kadınların tercihi olan bu çok özel koleksiyonları, Türkiye’nin ardından dünyadaki modaseverlerle buluşmayı bekliyor.

Editör: MURAT ÖZER