Türkiye'nin önde gelen moda markalarından IPEKYOL, ELIE SAAB ile heyecan verici bir birliği gerçekleştirdi ve aylar süren çalışmanın sonunda ortaya çıkan kapsül koleksiyon Galataport Istanbul Tarihi Paket Postanesi rıhtımında gerçekleştirilen görkemli bir defileyle sunuldu.

YALÇIN AYAYDIN - TUNAY AYAYDIN 

YAĞMUR AYAYDIN - NECDET AYAYDIN - EMEL AYAYDIN 

Yurt içinde 70 ve yurt dışında 8 IPEKYOL mağazasında eş zamanlı olarak satışa sunulacak koleksiyon izleyiciler tarafından tam not aldı.

ELIE SAAB JR - CLAUDİNE SAAB - ELIE SAAB - MİCHİELE SAAB 

SİNEM KOBAL - YASEMİN ÖZİLHAN 

İş, sanat ve moda dünyasından önemli isimlerin katıldığı defilede; kapsül koleksiyonun reklam kampanyasının yüzü olan Alman model Franziska  Jetzek de podyumda yer aldı.

ECE EGE - ŞELALE KADAK - UĞUR AYAYDIN - AYŞE EGE

IPEKYOL GROUP CEO’su Uğur Ayaydın ve ELIE SAAB Group CEO'su Elie Saab Jr. ev sahipliğinde ve Elie Saab’ın katılımıyla gerçekleşen gecede 40 parçadan oluşan kapsül koleksiyon konuklar tarafından büyük ilgi gördü.

TAHA BİLİCİ - MERT AYAYDIN - KERİM SABANCI 

Defile finalinde sürpriz olarak gökyüzüne drone’lar ile yansıtılan ışık gösterisi ise geceye damgasını vurdu. 

YASEMİN ÖZİLHAN 

ELIE SAAB X IPEKYOL Kapsül Koleksiyonu’nun Paris’te gerçekleşen fotoğraf çekimlerinde Alman model Franziska  Jetzek objektif karşısına geçti.

BURCU ESMERSOY 

Stylingini Fransız Vogue'un eski moda editörü Geraldine Saglio’nun üstlendiği çekimi dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Álvaro Beamud Cortes gerçekleştirdi.

DEMET ÖZDEMİR

DEFNE SAMYELİ 

Modaseverleri buluşturan göz alıcı koleksiyon: "Pinko Turkey" Modaseverleri buluşturan göz alıcı koleksiyon: "Pinko Turkey"

ECE SÜKAN 

DEREN TALU 

MELODİ ELBİRLİLER TÜRKMEN 

MERT AYAYDIN 

NUR BİLEN YAVUZER 

PELİN KAYA 

BURCU ESMERSOY - MÜJDE UZMAN 

AYLİN SURKULTAY - TALYA NİSARİ 

TAHSİN ÖZDEMİR 

IPEKYOL VE DÜNYACA ÜNLÜ MODA MARKASI ELIE SAAB’TAN GÖRKEMLİ DEFİLE…

Editör: MURAT ÖZER