NG Hotels, Sapanca ve Afyon’daki otellerinde okul dönemine keyifli bir mola vermek isteyen ailelere karnaval havasında, bol aktiviteli bir tatil sunuyor.

NG HOTELS, ARA TATİLDE MİSAFİRLERİNİ ÇOK ÖZEL PROGRAMLARLA AĞIRLAYACAK

NG HOTELS, ara tatil dönemi ve 23 Nisan’da çocuklara özel olarak hazırladığı birbirinden keyifli oyun ve aktivitelerle okula ara veren öğrencilere zamanın nasıl geçtiğini unutturacak. Atölye çalışmalarından ödüllü yarışmalara birçok eğitici ve eğlenceli etkinlik hazırlayan NG AFYON, NG SAPANCA ve NG ENJOY, her yaştan misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatacak.

NG AFYON’DA ÇOCUKLAR BOLCA EĞLENİRKEN AİLELER TERMAL KEYFİNE DOYACAK

 Çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlayan, termal suları günümüzün wellness uygulamaları ile en üst seviyesine ulaştıran NG Afyon, masaj ve SPA uygulamalarıyla konuklarına eşsiz bir tatil deneyimi sunarken özel olarak hazırlanan aktiviteleriyle çocuklara da unutulmaz bir tatil vadediyor. Kaydıraklı havuzlar, ödüllü yarışmalar, mini disco ile okul döneminin yorgunluğunu atacak çocukları NG AFYON’da animasyon film saatinden sanat etkinliklerine kadar birçok seçenek bekliyor.

NG SAPANCA VE NG ENJOY’DA YETİŞKİNLER DE ÇOCUKLUĞUNA DÖNECEK

 NG ENJOY ve NG SAPANCA, 15-23 Nisan tarihleri arasında Sincap Kulüp’te sanat etkinliklerinden tangram yarışmasına, mandala çalışmasından forest art-natür kompozisyon etkinliğine zengin bir program sunuyor. Yetişkinlere dart, bisiklet, bocce, mini golf, nal atma, okçuluk gibi etkinliklerle bol hareketli bir tatil yaşatacak NG SAPANCA ve NG ENJOY’da jonglör show, mini disco ve teenager karaoke gibi etkinlikler de gerçekleşecek. Çocuklar bir yandan oyun oynarken bir yandan da anne babaları ile birlikte doğayla iç içe keyifli bir tatil geçirme fırsatı bulacak.

Editör: MURAT ÖZER