Işıltısı, enerjisi, doğallığı ve deneysel moda anlayışıyla ilham veren sosyal medya fenomeni Rachel Araz Kiresepi, moda ve trendlerin öncüsü Koton’la birlikte çok özel bir koleksiyon hazırladı. 

İlhamını Rachel’in renkli ve eğlenceli dünyasından alan, aksesuar, parti ve iç giyimden oluşan koleksiyon yazın enerjisini zirveye çıkaracak detaylar ve rengarenk parçalardan oluşuyor.

RACHEL ARAZxKOTON KOLEKSİYONUNU

Stiliyle moda severlere ilham olan sosyal medya fenomeni Rachel Araz Kiresepi’nin stili ve zevkleri, Koton iş birliğiyle birbirinden özel tasarımlara dönüştü. Rachel Araz Kiresepi’nin tarzını yansıtan ve pembe tonlarıyla büyük çiçeklerin hakim olduğu Rachel Araz x Koton imzalı koleksiyonda, çiçek, puantiye ve zikzak desenlerinin yanı sıra taşlı taçlar, gül figürlü chokerlar ve tüylü küpeler yer alıyor.

Koleksiyonda, ‘Very Pinky, Summer Brights, Retro Romantic ve Delicate Craft’ adında dört farklı tema altında el emeği tasarımlar ve sürdürülebilir parçalar bulunuyor. Işıltılı, renkli ve volumlü detaylarla hazırlanan 15 parça Partywear grubu olmak üzere koleksiyon toplam 157 parçadan oluşuyor.

TOZ PEMBE RÜZGARI 

Rachel ile özdeşleşmiş olan pembe renginin her tonunun yer aldığı ‘Very Pinky’ teması sizi pespembe bir yaza davet ediyor. Pembe, hyper fuşya, şeker pembesi ve tonlarının hakim olduğu temada sezonun en trendlerinden olan puff sleeveler, gül desenleri, 3D çiçekler, mini ve uzun elbiseler ve etek kombinleri dikkat çekiyor.

IŞILDAMA ZAMANI 

Güneş ışıltısını ve sıcaklığını hissettiren ‘Summer Brights’ teması, sizi yazın bitmeyen enerjisine davet ediyor. Yazın en canlı ve sıcak tonlarının hakim olduğu koleksiyonda yer alan yeşil, sarı, lila, pembe ve tonları abstract ve çizgi desenleriyle harmanlanarak güçlü bir uyum yakalıyor.

RACHEL İLE YAZA ROMANTİK DOKUNUŞ

Retro trendinin romantik ve şık bir şekilde yeniden yorumlandığı ‘Retro Romantic’ teması yaz gardıroplarının vazgeçilmezi olmaya aday parçaları biraraya getiriyor. Siyah ve beyazın pastel tonlarıyla bir araya geldiği koleksiyonda taş ve fiyonk detayları, puantiye ve romantik desenlerin yanı sıra retro büyük yakalı gömlekler ve tweet setler ön plana çıkıyor.

BOHEM STİLİN VAZGEÇİLMEZLERİ 

Bohem stilin modern bir çizgiyle bir araya geldiği ‘Delicate Craft’ teması doğanın gücünden ilham alan renk ve desenleriyle sizi büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor. Büyük renkli şal desenlerin yanı sıra crop toplar, uzun triko elbiseler, wide leg pantolonlar ve triko setler siyah beyaz renklerle bir araya geliyor.

Rachel Araz Kiresepi’nin özgün tarzıyla Koton’un sezonun hitlerinin bir araya geldiği İlkbahar-Yaz’22 Rachel Araz x Koton koleksiyonu çok yakında seçili Koton mağazalarında ve koton.com’da!