Otizmli bireylerin yararına her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve büyük ilgi gören yılbaşı alışveriş festivali, bu yıl kapılarını 15.kez Galataport İstanbul Paket Postanesi’nde açtı.

Yılbaşı kermesinde Narin Akçelik'in standına yoğun ilgi... Yılbaşı kermesinde Narin Akçelik'in standına yoğun ilgi...

PERVİN ERSOY

Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali 29 Kasım- 30 Kasım-1 Aralık tarihlerinde yoğun katılımla gerçekleşti.

Tohum Otizm Vakfı’nın otizmli bireyler yararına yaptığı çalışmaları desteklemek, tanıtmak, farkındalık ve kaynak yaratmak amacı ile gerçekleştirilen ve gelenekselleşen alışveriş festivali, her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi ile karşılandı. 

MİNE NARİN

Otizmli bireylerin yararına bu yıl 15. defa düzenlenen ve büyük ilgi gören Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali; 29 Kasım - 30 Kasım - 1 Aralık’ta Galataport İstanbul Paket Postanesi’nde gerçekleşti.

Karaköy’ün çok kültürlü ticaret hayatını ve zanaat geleneklerini günümüze taşıyan Paket Postanesi’nde üç gün süren festivalde, Tohum Otizm Vakfı’nın projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli çocuklara aktarılmak üzere, katılımcı firmalar ve çekiliş bilet ücretleri aracılığı ile yardım toplandı.

ZEYNEP ÜSTÜNEL

120'Yİ SEÇKİN MARKA FESTİVALDE BULUŞTU 

Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali; takı, giyim, dekorasyon, ev tekstil, mücevher, kozmetik, aksesuar ve antika gibi çeşitli pek çok konuda seçkin ve özel markanın ürünlerini ziyaretçiler ile buluşturdu.

NİL BENTÜRK UYGUNER - SİREN ERTAN KAYALAR

Birçok tanınmış markayı sosyal sorumluluk bilinci ile bir araya getiren “Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali”ne ziyaretçiler, yoğun ilgi gösterdi.

EBRU KOHEN

Üç gün süren alışveriş festivalinde ziyaretçiler sevdikleri için hediyeler alırken, aynı zamanda otizmli çocukların eğitimine katkıda bulundu.  

RENEE SABAN

21.500 KİŞİ FESTİVALİ ZİYARET ETTİ 

İstanbullulara keyifli anlar ve keyifli bir alışveriş ortamı sunan Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Festivali’ni gerçekleştiği üç gün boyunca 21.500 kişi ziyaret etti. 

MELTEM ACET

 Ziyaretçilerin deniz yolu ile kolayca ulaşabilmesini sağlamak için her gün Kandilli-Bebek-Paket Postanesi güzergâhında gerçekleştirilen tekne seferlerinin yanı sıra Galataport İstanbul içerisinden Paket Postanesi’ne düzenli ve sık aralıklarla buggy seferleri de düzenlendi.

ROSELLA KARACABACAK

BİRBİRİNDEN ÖZEL CAZİP HEDİYE ÇELİKİŞLE SAHİPLERİNİ BULDU 

Katılımcıların hem alışveriş yaptıkları hem de bu alışveriş ile otizmli çocukların eğitimine katkıda bulundukları alışveriş festivalinde her yıl olduğu gibi son gün çekiliş heyecanı yaşandı.

SEREN SERENGİL

Tohum Otizm Vakfı’nın küçük gönüllüleri tarafından gerçekleştirilen çekilişte bilet alan şanslı misafirlerden 5 kişi;  Four Seasons Dubai’de 1 kişi 2 gece 3 gün konaklama, Vivamayr Maria Wörth’te 1 kişi 7 gece konaklama, Merve Gürsel’den özel tasarım Tombak, Chakra’dan 10.000 TL hediye çeki ve Samsung Galaxy Z Flip cep telefonu kazandı.

ŞAH YAYCI