Estée Lauder, İkonik Parfümü Bronze Goddess’ın Yeni Kokusu Bronze Goddess Nuit’i, SS22 Moeva London yaz koleksiyonu eşliğinde özel bir etkinlik ile tanıttı.

Estée Lauder, ilhamını güneşin altın ışıklarından ve berrak mavi sulardan alan yeni Bronze Goddess Nuit’nin egzotik kokusunu, SS22 Moeva London yaz koleksiyonu eşliğinde özel bir davet ile tanıttı.

Ünlü isimler Cemil İpekçi'nin defilesinde buluştu Ünlü isimler Cemil İpekçi'nin defilesinde buluştu

BEĞÜM KÜTÜK YAŞAROĞLU

Yazın en güzel anlarını taçlandırmak ve güneşin altın anını birlikte kutlamak için bir araya gelen Estée Lauder ve Moeva, misafirlere İstanbul’un gözde mekanı Bikini Beach’te keyifli bir gün batımı yaşattı.

NESLİHAN YELDAN

Katılımcılar Bronze Goddess Nuit’i ve Moeva London yaz parçalarını deneyimlerken, özel illüstrasyon workshopu ile parfüm şişelerini de kişiselleştirdi. Adeta yazın henüz bitmediğini vurgulayan bu özel etkinliğe ise Begüm Kütük Yaşaroğlu, Zeynep Tuğçe Bayat, Neslihan Yeldan, Yüsra Geyik, Melodi Elbirliler gibi isimler katıldı. 

YÜSRA GEYİK

YENİ BRONZE GODDESS NUIT 

Canlı, baştan çıkarıcı, cezbedici… Güneş, cennete benzeyen bir adanın uçsuz bucaksız sahillerinde batarken, arzunun derinliklerini Bronze Goddess Nuit ile keşfedin. Sonsuz kumsalın manzarası yıldızların altında aydınlanırken, alacakaranlık sizin. Bergamot esansının göz kamaştırıcı yansımaları Ylang Ylang’ın narin yaprakları boyunca birleştikçe, heyecan lüks yaz sıcaklığına ve sofistike hale bürünür.

MELODİ ELBİRLİLER

Zengin ve egzotik Arap Yasemini, Gece Açan Orkide notalarının ihtişamıyla karşılanırken Bronze Goddess imzası tuzlu hindistan cevizi notaları, Bronze Goddess kokusunun özünü daha da uyandırır.