16 Nisan'da, H&M ve Rokh, Londra’da konumlanan Dover Street Market'te seçkin bir kalabalık ile yeni işbirliklerini kutladılar.

AWKWAFINA 

Awkwafina, Irina Shayk, Letitia Wright, Olivia Cooke ve Jonathan Bailey gibi isimler etkinliğe katılım gösterdi.

IRINA SHAYK 

Tüm isimler, yaklaşan Rokh H&M koleksiyonundan dışavurumcu tasarımlar giyerek kişisel tarzlarını öne çıkardılar.

ALEXANDRA GUERAİN 

H&M VE ROKH DOVER STREET MARKET’TE İŞ BİRLİKLERİNİ EŞSİZ BİR DAVET İLE KUTLADI...

Keyifli davet, Londra'nın Haymarket bölgesindeki etkinlikle başladı ve Kraliyet Filarmoni Orkestrası üyelerinin Hwang'ın sinematik notalara olan sevgisinden ilham alarak sunduğu samimi bir performansıyla devam etti.

ARCA

Ayrıca, tasarımcı Jabez Bartlett'in hazırladığı etkileyici enstalasyon gece boyunca konukları büyüledi.

CARO DAUR 

İlerleyen saatlerde, ünlü müzisyen Arca, koleksiyondan giydiği bir görünümle özel bir DJ seti çalarak etkinliğe renk kattı.

JONATHAN BAILEY 

Klasik gardırop klişelerine getirdiği türetilmiş bakış açılarıyla tanınan yükselen marka Rokh, kreatif direktörü Rok Hwang yönetiminde moda dünyasında heyecan verici bir yer edinmektedir.

OLIVIA COOKE

Kadın giyim, erkek giyim ve aksesuarları kapsayan Rokh H&M koleksiyonu, 18 Nisan'da İstinyePark mağazasında ve hm.com'da satışa sunulacak. 

ANN SOFIE JOHANSSON - ROK HWANG 

Rokh'un kreatif direktörü Rok Hwang, "Rokh bireyselliği temsil eder, bu yüzden Rokh H&M için bu harika lansman etkinliğine müzik, sanat ve tasarım dünyasından çok sayıda benzersiz yeteneğin katkıda bulunmasını görmek harikaydı. İnsanları koleksiyondaki görünümleri kendi tarzlarında giyerken görmek beni çok mutlu etti," dedi.

LENNON GALLAGHER 

H&M'in kadın giyim baş tasarımcısı ve yaratıcı danışmanı Ann-Sofie Johansson ise, "Rok Hwang, modaya zeki ve yaratıcı bir yaklaşım getiriyor, bu yüzden Rokh H&M işbirliğinin keskin moda ile klasik müzik ve yaratıcı bir enstalasyonun bir araya geldiği etkileyici bir akşamda sunulması uygun oldu," diye ekledi.

SUSIE LAU 

IRINA SHAYK - JONATHAN BAILEY - BEL POWLEY - AWKWAFINA 

Ünlü dostlar D’S damat ile Styling günlerinde buluştu!.. Ünlü dostlar D’S damat ile Styling günlerinde buluştu!..

Editör: MURAT ÖZER