Karma Marka Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Tınarlıoğlu ve Wrangler’in marka yüzü başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç ev sahipliğinde gerçekleşen özel davete Özge Özpirinçci, Oğulcan Engin, Mustafa Aksakallı, Saba Tümer, Aslı Kızmaz, Anıl Berk Baki, Mert Vidinli, Yiğit Dikmen ve Mirgün Cabas-Zeynep Yüksektepe gibi isimler katıldı.

BERRAK TÜZÜNATAÇ

1900’lü yılların başından bu yana ikonik bir jean markası olarak her döneme iz bırakan Wrangler, yeni marka yüzü Berrak Tüzünataç ile hazırladığı İlkbahar/Yaz Wrangler x Berrak Tüzünataç koleksiyon lansmanı iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok ismin katılımıyla gerçekleşti. 

BERRAK TÜZÜNATAÇ - ERDEM TINAROĞLU

Karma Marka Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Tınarlıoğlu ve Wrangler’in marka yüzü başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç ev sahipliğinde gerçekleşen özel davete Özge Özpirinçci, Oğulcan Engin, Mustafa Aksakallı, Saba Tümer, Aslı Kızmaz, Anıl Berk Baki, Mert Vidinli, Yiğit Dikmen ve Mirgün Cabas-Zeynep Yüksektepe gibi isimler katıldı. 

adL Night Zoom x Mert Aslan'dan göz kamaştıran defile adL Night Zoom x Mert Aslan'dan göz kamaştıran defile

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ 

Dünya çapında bir denim ikonu olarak bilinen Wrangler markası, 2023 İlkbahar-Yaz Sezonuna iddialı bir koleksiyonla giriş yaptı.

SABA TÜMER

Markanın bir asrı aşan köklü hikayesini ve Western ruhunu Berrak Tüzünataç’ın stiliyle buluşturan koleksiyon için düzenlenen davete katılanlar, ünlü oyuncunun rol aldığı reklam filmini de ilgiyle izlediler.

ASLI KIZMAZ

Yakın dostlarının yanı sıra moda tutkunlarıyla da bir araya gelen Erdem Tınarlıoğlu ve Berrak Tüzünataç, konuklarıyla yakından ilgilendi. 

MERT VİDİNLİ

ABİDE TURAN KATIRCIOĞLU - BERRAK TÜZÜNATAÇ - ERDEM TINAROĞLU

ZEYNEP YÜKSEKTEPE - MİRGÜN CABAS

BERRAK TÜZÜNATAÇ - ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

ANIL BERK BAKİ

MUSTAFA AKSAKALLI - OĞULCAN ENGİN

YİĞİT DİKMEN