Kurban Bayramı’nı şık ve modern tasarımlarla karşılayan Ariş’in trendy tasarımları, günün her anında şık görünmenizi sağlayacak. Altın, pırlantalı, mineli büyüleyici tasarımların süslendiği zincir ve kolyelerden oluşan seçeneklerle bayram şıklığınızı tamamlayacaksınız. 

ARİŞ'İN TREND KOLYE VE ZİNCİRLERİ İLE KURBAN BAYRAMI'NDA ŞIKLIĞINIZI TAMAMLAYIN

Ariş Pırlanta, bayram tatili coşkusuna pırlanta ve altının parıltısıyla eşsiz bir ışıltı katıyor.

ARİŞ PIRLANTA GERDANLIK 

Tatili şık ve modern tasarımlarla karşılayan Ariş’in trendy tasarımları, günün her anında şık görünmenizi sağlayacak. Tatil boyunca bulunduğunuz ortamlarda da sizi göz alıcı kılacak. 

ARİŞ PIRLANTA GERDANLIK 

Vogue Eyewear'ın global kampanyasının yeni marka yüzü: Gamze Erçel Vogue Eyewear'ın global kampanyasının yeni marka yüzü: Gamze Erçel

KURBAN BAYRAMI TATİLİNDE GÖZLER ÜZERİNİZDE OLSUN 

Altın, pırlantalı, tasarımların, baget ve yuvarlak kesim pırlantalarla süslendiği zincir ve kolyelerden oluşan seçeneklerle bayram şıklığınızı tamamlayacaksınız. 

ARİŞ PIRLANTA SU BİLEKLİK 

Ariş’in şık tasarımları ile kendinizi özel hissederken ışığınızla bulunduğunuz ortamlarda gözleri üzerinize çekeceksiniz. 

ARİŞ PIRLANTA SU YOLU KOLYE 175.000 TL 

ENERJİNİZ TAKILARA YANSIYOR

Ariş Pırlanta'nın hem enerji hem de şıklığın anahtarı mücevherlerini keşfedin! Yeni başlangıçlar, yeni umutlar ya da büyük bir aşk

ARİŞ PIRLANTA TAMTUR YÜZÜKLER 

Yaşamınızda sizi etkileyen ne varsa onun en büyüleyici halini Ariş Pırlanta trend kolyeler koleksiyonunda mutlaka bulacaksınız. 

ARİŞ PIRLANTA YAKUT KÜPE 17. 200 TL 

Ariş Pırlanta’nın birbirinden şık koleksiyonları sizi bekliyor. Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca tasarımları www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor.

PIRLANTA SAFİR KÜPE 30.300 TL 

Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter - X (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz. 

ARİŞ PRLANTA TAMTUR YÜZÜKLER 

SU YOLU GERDANLIK 

Editör: Admin Admin