Benzersiz mücevherlerin tasarımcısı Begüm Kıroğlu, en sevilen koleksiyonlarından “Begüm’s Botanical Gardenkoleksiyonunun yeni üyelerini özel bir davet ile tanıttı.

BETTİNA HAKKO

BEGÜM KHAN'IN SİHİRLİ ÇİÇEK DÜNYASI BÜYÜYOR

PINAR SABANCI

FERYAL GÜLMAN

SERDAR GÜLGÜN

BEGÜM KIROĞLU

Begüm Kıroğlu ev sahipliğinde gerçekleşen davete Bettina Hakko,Pınar Sabancı,  Serdar Gülgün, Feryal Gülman, Serra Türker, Burcu ŞendirBuse Bayraktar Üçer, İpek Özmen Develi, İlkem Öztürk katılım gösterdi.

Bilge Kuru ile Anneler Günü'ne özel Bilge Kuru ile Anneler Günü'ne özel

SERRA TÜRKER

BUSE BAYRAKTAR ÜÇER - BEGÜM KIROĞLU

Davette, Buse Bayraktar Üçer’in sahibi olduğu Ribbon Flowers iş birliği ile Begüm’s Botanical Garden koleksiyonunda ilham alınarak hazırlanan çiçek atölyesinde konuklar çiçeklerin dilinden kişiye özel hazırlanan broşlar ile baharı karşıladılar.

BURCU ŞENDİR 

Büyüleyici Begüm Khan ailesinin yeni üyeleri, markanın başrolündeki böcekler ile onlara ev sahipliği yapan çiçeklerin aşkını dışa vuruyor. Çiçeklerle çalışmaktan ve onların hayal dünyalarına dahil olmaktan heyecan duyan Begüm Kıroğlu, klasikleşen “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonunu, eklediği yeni yüzük tasarımları ile tamamlıyor.

İLKEM ÖZTÜRK

Tasarımcının, “İçerisinde kurbağaların, böceklerin, sineklerin ve farelerin yaşadığı Begüm Khan ekosisteminin yaşam alanı.” olarak tanımladığı, ikonik “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonuna eklenen yeni yüzüklerin ile nadir parçaların her zamanki gibi eşsizliği ve kalitesi ön planda tutuluyor.

İPEK ÖZMEN DEVELİ

Bu benzersiz parçalar bronz ve gümüş üzeri 24 ayar altın kaplama ve kristallerle hayat buluyor. “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonunun yeni üyeleri sizi bahar aylarında etrafınızı çiçek kokularının sardığı rüya gibi bir dünyaya götürmeye hazırlanıyor.