Ağustos ayında Kuruçeşme’de kapılarını açan şef İsmet Saz’ın sahibi olduğu İtalyan restoranı Stefano, kısa sürede cemiyet ve hayatının en sevilen restoranlarından bir oldu.

ERSİN KAYALAR - SİREN ERTAN

Siren Ertan ve eşi Ersin Kayalar, yakın zamanda gerçekleşen doğum günlerini 25 Kasım Cuma akşamı Stefano Restoran’da yakın çevrelerine verdikleri özel bir davet ile kutladılar.

SİNEM GÜNGÖR IŞIK - SİREN ERTAN

Davette Siren Ertan İstanbul ve Sinem Gümgor  ık’ın kurucusu olduğu Mi Su Deco marklarının güçlerini birleştirerek yarattığı sofra takımlarının yeni koleksiyonu ‘HIVER’ misafirlere tanıtıldı.

ZEYNEP  ÜSTÜNEL

Davetlilerin Stefano’nun enfes menüsünü deneyimlediği akşam yemeğinde, Stefano’nun ünlü şefi ve sahibi İsmet Saz davete özel bir menü hazırladı.

İSMET SAZ

Safranbolu’dan gelen elmas değerinde özel safran ile hazırlanan risotto, taze tortelloni, Capri stilinde çupra, mini cannoli gibi lezzetler damaklarda iz bıraktı. Davete katılanlar arasında Ebru Kohen, Zeynep Üstünel, Süleyman Orakçıoğlu, Merva – Cem Bilginer, Sedef Mehmet - Ali Karamehmet, Begüm Gazioğlu - Ömer Ballı Nil Bentürk Uyguner, Melis Özer gibi cemiyet hayatının sevilen isimleri yer aldı.

BEGÜM GAZİOĞLU BALLI - ÖMER BALLI

2004 yılından beri haute-couture tasarımları başta olmak üzere hazır giyim ve ev dekorasyonu koleksiyonlarıyla köklü bir marka olan Siren Ertan İstanbul ile ‘Benim evim senin evin’ anlamına gelen ‘Mi casa es su casa’ mottosuyla 2018 yılında kurulan ‘Mi Su Deco’ marka iş birliğinin üçüncü koleksiyonu ‘HIVER’in tanıtıldığı gece için özel bir masa hazırlandı.

Siyah, beyaz ve altın renklerin kullanıldığı motiflerin zenginleştirdiği yemek takımı, kahve fincanları, puro küllükleri, tepsi gibi parçalardan oluşan şık, zarif ve kullanışlı koleksiyon davete gelen misafirlerden büyük beğeni topladı.

SEDEF - MEHMET ALİ KARAMEHMET

Jo Malone London'dan Nazlı Sabancı ile yeni yıl yemeği Jo Malone London'dan Nazlı Sabancı ile yeni yıl yemeği

Yeni yıl heyecanı yaklaşırken şık ve kalabalık yılbaşı sofralarında fark yaratmak isteyenler göz alıcı ‘HIVER’ koleksiyonu ile tanıştıkları için çok mutlu oldular.

NİL BENTÜRK UYGUNER

Pernod Ricard, ADCO ve Prodom Şarapçılık’ın değerli katkılarıyla güzelleştirdiği davete, ‘HIVER’ koleksiyonuna ait minik vazolara yaptığı şık aranjmanlar ile İstanbul Çiçekleri renk kattı.

BEGÜM ÖZER

BURCU GERİŞ - SİREN ERTAN

ÖNER IŞIK - SİNEM GÜNGÖR IŞIK - SİREN ERTAN KAYALAR  - ERSİN KAYALAR 

NİLPERİ ŞAHİNKAYA - EMRE YUSUF

PELİN AKAT

PINAR ALTUĞ ATACAN - SİNEM GÜNGÖR IŞIK - SİREN ARTAN KAYALAR - YAĞMUR ATACAN  - ÖNER IŞIK

ZEHRA ÖNEY

ERSİN KAYALAR - SİREN ERTAN