Fransa’da fitoterapinin önde gelen markalarından Arkopharma’nın ünlü saç serisi Forcapil’in Türkiye gelişi, JW Marriott İstanbul’da Oyuncu Akasya Asıltürkmen’in davetiyle kutlandı.

AKASYA ASILTÜRKMEN - THIERRY BEAUXIS -  PINAR AKÇAM

Oyuncu Beste Bereket, Melike Güner, Ece Uslu, instagram fenomeni Rüya Büyüktetik, şef Sedef İybar gibi pek çok ünlü isim ve basın mensuplarının katıldığı davette, Arkopharma Türkiye Genel Müdürü Pınar Akçam ve Uluslararası Pazarlama Direktörü Thierry Beauxis’de yer aldı.

AKASYA ASILTÜRKMEN - BESTE BEREKET

Forcapil, en az üç ay kullanımda saç dökülmesini durdurmakla kalmıyor, saç derisini canlandırıyor ve gözle görülür şekilde güçlü ve kalın kalın saç telleri getiriyor.

AKASYA ASILTÜRKMEN - MELİKE GÜNER

80 YAŞINDA BİLE SAÇI RAPUNZEL GİBİ OLAN FRANSIZLAR!

Değişen mevsimler, tekrarlanan saç açma, boya, fön gibi işlemler, stres, yorgunluk ve hormonal faktörler saç sağlığını etkiler. Kalın, gür, parlayan saçlar ya da diğer deyişle formda olan saçlar sürekli doğru elementlerle beslenen saçlardır. 40 yıla yakın bir süredir saç gücü ve sağlığı konusunda uzman olan Forcapil, kadın ve erkeklerin saç ihtiyacını karşılamak için özenle seçilmiş aktif bileşenleri bir araya getirir.

ECE USLU

AKASYA ASILTÜRKMEN - AYŞE KÖROĞLU

AKASYA ASILTÜRKMEN - RÜYA BÜYÜKTETİK

AKASYA ASILTÜRKMEN - SEDEF İYBAR

Editör: MURAT ÖZER