PUMA’nın Fenerbahçe için tasarladığı yeni sezon formaları #DeliceSev sloganıyla düzenlenen bir davetle tanıtıldı.

Sahip olduğu köklü spor mirasıyla dünyanın önde gelen global spor markası PUMA, forma sponsoru olduğu Fenerbahçe ile görkemli bir tanıtıma imza attı.

Fenerbahçe’nin yeni sezonda giyeceği formalar ünlü isimlerin katılımı ile Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda tanıtıldı.  

SARP CAN KÖROĞLU - MERVE TOY - AFRA SARAÇOĞLU - SARP AKKAYA

Ünlü sanatçı Ece Seçkinnin performansı ile renklenen davette ünlü oyuncular Afra Saraçoğlu, Sarp Akkaya ve Sarp Can Köroğlu yeni sezon forma lansmanı için sahneye çıkan isimler arasında yer aldı.

ALİ KOÇ

PUMA’nın Fenerbahçe için tasarladığı yeni sezon formaları #DeliceSev sloganıyla düzenlenen bir davetle tanıtıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç, PUMA Türkiye Genel Müdürü Taner Seyis’in katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, takımın giyeceği İç Saha ve Deplasman formalarının yanı sıra, günlük giyim tarzının bir parçası olarak bile kullanılabilecek modern ve şık tasarımıyla ön plana çıkan Üçüncü formalar tanıtıldı.

ECE SEÇKİN

ECE SEÇKİN'DEN UNUTULMAZ PERFORMANS

Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşen Fenerbahçe yeni sezon forma lansmanı; Ali KoçAcun Ilıcalı, Ece Seçkin, Meltem Cumbul, Tülin Şahin, Afra Saraçoğlu, Sarp Akkaya ve Sarp Can Köroğlu gibi sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi.  Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Ece Seçkin’in muhteşem performansı ile renklenen davette konuklar yeni sezon forma tanıtım heyecanını birlikte yaşadı. 

Halsey, efsane sahne performansıyla hayranlarını coşturdu!.. Halsey, efsane sahne performansıyla hayranlarını coşturdu!..