5 yıl aradan sonra Yalıkavak Marina’da ikinci şubesini açan MacKenzie-Childs’ın TR Distribütörü Aura Dekorasyonun sahibi Berrin Ak, dünyada bir ilki gerçekleştirerek markanın ikinci mono brand mağazasını Bodrum’da açtı.

BERRİN AK 

MACKENZIE-CHILDS 2'NCİ ŞUBESİNİ BODRUM’DA AÇTI 

10 yılda markanın çizdiği yükselen grafikten çok memnun olduklarını belirten Berrin Ak, Türkiye’nin Amerika’nın en büyük distribütörü haline geldiğini bildirdi. 

BERRİN AK - ÖZLEM YILDIZ - BADE YURDAKUL 

Türkiye’nin dört bir tarafından markanın birçok bayisinin, seçkin konuklar ve ünlü isimlerin ağırlandığı açılışta konuklar, canlı jazz müziği eşliğinde Five O’Clock’un hazırladığı ikramlıklarla yeni mağazanın açılışını kutladılar.

KENDİ

Courtly ve Royal Check i harika bir tamamlayıcı olarak ortaya çıkan Sterling Check’ in de görücüye çıktığı açılış davetinde, konuklar Natural Karma’nın sanatsal çiçek dokunuşlarıyla renklenen yeni serisini yakından görme fırsatı yakaladılar. 

FUNDA TAŞ - NESLİ GÜL 

Ev dekorasyonuna taptaze bir hava getiren Sterling Check, Soft renkleriyle vurgulu tonları yumuşatarak, her bir dekora uyum sağlamak amacıyla ortaya çıktı. Nisan ayında MacKenzie Childs’in renkli dünyasına katılmasına rağmen, çok kısa sürede en beğenilen desenlerden biri haline geldi. Açılışta, sterling check deseni Natura Karma nın flower art dokunuşlarıyla görücüye çıktı. 

DİLEK - ERGÜL AZAPHAN 

Öte yandan açılışa katılanlar arasında Özlem Yıldız, Kendi, Funda Taş - Nesli Gül, Dilek- Ergül Azaphan, Güzel Kurşun, Elif Girgin, Ayşe Bilgin, Selda Albayram, Esen Demir vardı.

GÜZEL KURŞUN 

SELDA ALBAYRAM 

REZAN YAĞIZ - ŞULE ANIK ÇETİN 

AYTÜL FIRATOĞLU

PELİN TEKİN 

SAİME BİLEKLİ - GÜLTEN BIÇAKCI 

AYŞE BİLGİN 

ESEN DEMİR 

 ANDAÇ - GÖKÇE ARIDAÇ