“Doctor B Fashion TV 2022 Miss & Mr. Fashion TV Turkey” güzellik yarışması Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da yapıldı.

Büyük ilgi gören ve yaklaşık iki bin gencin ön elemesine katıldığı “Doctor B Fashion TV 2022 Miss & Mr. Fashion TV Turkeygüzellik yarışması Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da yapıldı.

Fashion TV Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat ile Estetik International Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Cihantimur’un ev sahipliğinde yapılan yarışmada 20 yaşındaki sivil havacılık mezunu Melissa Daşdemir kraliçe seçilirken, 22 yaşındaki Kutay Koman’da kral seçilerek birinci oldular. İlk beşe giren toplam 10 güzel ülkemizi  dünyanın çeşitli yerlerinde yapılacak güzellik yarışmalarında temsil edecekler.

ENİS ONAT - BÜLENT CİHANTİMUR

 Fashion TV Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat ile Estetik International Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Cihantimur’un ev sahipliğinde ve sanat yönetmeni Ferhan Aral’ın organize ettiği “Doctor B Miss & Mr Fashion TV Turkey 2022’’ güzellik yarışması Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da yapıldı. 

ENİS ONAT - ÖZGE ULUSOY

Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı gece adeta bir moda şölenine dönüştü. Yirmi beş kız, 25 erkek toplam elli finalistin yer aldığı yarışmada 20 yaşındaki sivil havacılık mezunu Melissa Daşdemir kraliçe seçilirken, 22 yaşındaki model Kutay Koman’da kral seçilerek birinci oldular.

MELİSSA DAŞDEMİR - KUTAY KOMAN

Birinci seçilen güzellerin taçlarını jüri başkanlığını yapan nam-ı diğer Doctor B, Bülent Cihantimur ve İvana Sert ile oğlu Ateş Sert tarafından taç giydirildi.

ATEŞ SERT -İVANA SERT

SELEN GÖRGÜZEL 

Jürisinde Bülent Cihantimur, İvana Sert, Selen Görgüzel, Cem Belevi, Banu Sağanak, Victoria İshakhanova, Pınar Bent, Menekşe Kankavi gibi tanınmış isimlerin yer aldığı yarışmada ikinciliği İrem Şişmen ve Batuhan Balkan, üçüncülüğü Samire Hoca ve Hüseyin Zadeh, dördüncülüğü Sena Yamak ve Hashayar Rustami, beşinciliği ise Hosna Abed ile Karahan Çiçek kazandılar.

CEM BELEVİ 

Çeşitli mansiyon ödüllerinin de verildiği gecede finalist güzeller Nishantashchi, Venta Mücevher, Mondo Bazaar, Cafer Andıç gibi ünlü moda tasarımcılarının geceye özel tasarladığı giysiler ve mücevherlerle podyuma ve jüri üyeleri karşısına çıktılar. Gecede Seren Görgüzel ve Cem Belevi şarkıları ile müzik dolu renkli dakikalar yaşattılar.

VİCTORİOA İSHAKHANOVA

PINAR BENT

BANU SAĞANAK

SELEN GÖRGÜZEL 

Hazel Production ödüllerine bir yenisini daha ekledi... Hazel Production ödüllerine bir yenisini daha ekledi...