Pantene’in en inovatif ürün serisi, cilt bakımından ilham alan Yeni Pantene Hydra Glow için Soho House Rooftop’ta düzenlenen lansman etkinliği Demet Özdemir’in saçlarının ışıltısı ve Gaye Su Akyol’un unutulmaz canlı performansı ile yaza damgasını vurdu.

DEMET ÖZDEMİR

12 Haziran Pazartesi gecesi gerçekleşen keyifli etkinliğe müzik, TV ve eğlence dünyasından Özge Törer, Cansu Tosun, Zeynep Atılgan, Naz Elmas, Dila Tarkan, Aslıhan Doğan Turan, Hayal Köseoğlu, Nilay Cafer, Yasemin Yürük, Saadet Özsırkıntı, Jennifer Boyner gibi isimler katılım gösterdi.

GAYE SU AKYOL 

PANTENE HYDRA GLOW İLE YAZA MERHABA

Pantene ürün ailesinin en yeni üyesi ve en inovatif serisi Hydra Glow; sahip olduğu Hyaluronik asit, Baobab özü ve Biyotin ile zenginleştirilmiş Pro-V formülü ve kremden suya dönüşen yoğun nemlendirici yapısı ile saçların susuzluğunu gideriyor.

ÖZGE TÖRER

Serinin yıldızı Kuru Saç Uçlarına Elevda Serum ise bu  yazın en çok aranan ürünlerinden biri olmaya hazırlanıyor. Kuru ve sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olacak Hydra Glow serisi için Demet Özdemir ev sahipliğinde düzenlenen lansman etkinliğinde, ünlü isimler yazın ilk günlerine hareketli bir giriş yaptı.

CANSU TOSUN 

Soho House Rooftop’ın etkileyici atmosferinde gerçekleşen etkinlikte Gaye Su Akyol, sergilediği canlı performans ile geceye damgasını vurdu. Gaye Su Akyol’un performansı sonrasında sahne alan DJ Murat Kanar, enerjik seti ile katılımcılara hareketli dakikalar yaşattı.

ZEYNEP ATILGAN 

PANTENE'DEN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK İNOVASYON 

12 Haziran Pazartesi günü lansmanı gerçekleştirilen Pantene Hydra Glow serisi, yepyeni yoğun nemlendirici formulü ile yaz sıcaklarında nem kaybına uğrayan saçların susuzluğunu gideriyor, sağlıkla ışıldamasını sağlıyor.

Yakın dostlar Kylie Minogue’un konserinde buluştu Yakın dostlar Kylie Minogue’un konserinde buluştu

NAZ ELMAS

Serinin öne çıkan üyesi Hydra Glow Kuru Saçlara Elveda Serumu, cilt bakımı ürünlerinden alınan ilhamla hazırlanan yoğun nemlendirici formülü sayesinde elde kremden suya dönüşen yapısıyla saç uçlarını pürüzsüzleştiriyor, saçların yumuşaklığını artırıyor ve saçları hak ettikleri ışıltısına geri kavuşturuyor.

DİLA TARKAN 

Kuru veya ıslak saça uygulanabilen ve durulama gerektirmeyen ürün, 72 saate kadar nemlendirme sağlıyor.

ASLIHAN DOĞAN TURAN 

HAYAL KÖSEOĞLU

NİLAY CAFER

YASEMİN YÜRÜK

SAADET ÖZSIRKINTI

JENNIFER BOYNER

Editör: MURAT ÖZER