Uluslararası ödüllere sahip, dünyaca ünlü sanatçı, ressam ve moda tasarımcısı Emre Ertürk kuratörlüğünde, ressam Sara Özsarfati'nin "Odaklanma" adlı ilk kişisel resim sergisi, 23 Şubat'da, La Galeri d'art La Visione'da, renkli bir organizasyon ile açıldı.

ARZU KUNT

Cemiyet, iş ve sanat dünyasından ünlü isimler, "Odaklanma" sergisine yoğun ilgi gösterdi. 

"İSTANBUL'DA DOĞAYA DÖNÜŞ SERGİSİ"

27 Şubat'a kadar tüm sanat severlerin ziyaretine açık olacak, 33 eserden oluşan, "Odaklanma" resim sergisi, doğanın iyileştirici gücü ve insanın içsel yolculuğu üzerine düşünmeyi teşvik ediyor. 

ASLIGÜL ATASUNGUN

Yurt dışında, önemli karma resim sergileri açmış olan, Sara Özsarfati’nin eserleri, sanatseverlere, doğaya dönmenin ve pozitif duyguları, yaşamın odak noktasına yerleştirmenin önemini hatırlatıyor.

SARA ÖZSARFATİ - EMRE ERTÜRK 

"EMRE ERTÜRK KÜRATÖRLÜĞÜNDE SARA ÖZSARFATİ İMZASI"

Sanatçı Sara Özsarfati sergisiyle ilgili; " Resim sanatı, sanatçının içsel yolculuğunun dışa vurum şeklidir" şeklinde konuşurken, serginin küratörü Emre Ertürk ise; " Bu özel sergi açılışı ve sunumu için aylardır, her detayı üzerinde özenle ve keyif ile çalıştık’ şeklinde duygularını ifade etti..

ELİF - GÜLSEREN EREN 

Sanata önem veren Feryal Gülman, oğlu ile birlikte sergiyi gezdi Sanata önem veren Feryal Gülman, oğlu ile birlikte sergiyi gezdi

MÜGE SIRMABIYIK 

MÜGE ARNAS

Editör: MURAT ÖZER