Ayrıcalıklı hizmet ve servisleri, ilham veren kampanyaları ve düzenlediği özel etkinliklerle, alışverişin ötesinde benzersiz deneyimler yaşatan Beymen, yeni sohbet serisi Beymen Travel ile seyahat tutkunlarını yeni keşif rotalarıyla buluşturmaya  devam ediyor. 

ÖZLEM AVCIOĞLU

2023’ÜN POPÜLER SEYAHAT ROTALARI BEYMEN TRAVEL SOHBETLERİ’NDE PAYLAŞILDI

Beymen Travel Sohbetleri’nin yeni buluşması, Lüks Seyahat Danışmanı Özlem Avcıoğlu’nun katılımı ile 13 Nisan 2023, Perşembe günü BEYMEN İzmir İstinyePark’da gerçekleşti.

ARZU BAYBAL

“2023 Yazının Seyahat Trendleri ve Favori Destinasyonları başlıklı sohbette Özlem Avcıoğlu, kültürü, doğası ve mimarisiyle son dönemlerin popüler destinasyonları arasında yer alan; Japonya, Meksika, Patagonga ve Puglia hakkında bilinmesi gerekenleri katılımcılarla paylaştı. 

BİLLUR VİDİNLİOĞLU - ESRA HERİS - SÜREYYA HERİS

Özlem Avcıoğlu’nun eksiksiz bir yolculuk planlamanın ipuçları ve yolculuk öncesi önerileri ile devam eden keyifli sohbet, davetlilerin soru ve cevaplarıyla interaktif olarak devam etti. 

ENGİN DENİZ ERİŞ

Sohbete Arzu Baybal, Billur Vidinlioğlu, Esra Heris, Süreyya Heris, Engin Deniz Eriş, Fatih Şahin, Zeynep Tekin’in de aralarında yer aldığı iş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı.

FATİH ŞAHIN - ZEYNEP TEKİN

FEYZA AYDIN - ESRA APAK - MERVE ÇELİKKAYA

FULYA ERGİVENDİ - SELİN TERCİ

KÜBRA SEFA

LALE SOMAK - SEDEF ÇEKEM - BAŞAK TATİŞ

ÖZGE AVINCA ERDEM

SİNEM GÜRGÖNÜL - BİLLUR VİDİNLİOĞLU - ARZU HAYMANALI

TUĞÇE ORÇUNUS - GÜNİZ TAŞDEMİR

TUĞÇE ORÇUNUS - PELİN DİNSEL

ZEYNEP ONGUN- CİHAN UGUR- CEREN EKİCİ

BEYMEN İZMİR İSTİNYEPARK 

Editör: MURAT ÖZER