Kadın girişimciler Nilgün Toktaş ve Aslı Manav’ın kurucusu olduğu SHOEMOL, 3. şubesini Nişantaşı’nda açtı. Geçtiğimiz gün gerçekleşen yeni şube açılış davetine cemiyet ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

NİLGÜN TOKTAŞ - ASLI MANAV 

KADIN GİRİŞİMCİLERDEN YENİ ŞUBE DAVETİ

Uzun yılların sektör tecrübesini 4 yıl önce kurdukları SHOEMOL markasına taşıyan Nilgün Toktaş ve Aslı Manav Yeşilyurt ve Bağdat Caddesi’nden sonra yeni şubelerini Nişantaşı’nda açarak, dostlarıyla büyümelerinin sevincini paylaştı.

Hakiki deri kullanılarak yerli üretim tasarım ayakkabı ve çantalar sunan SHOEMOL, ergonomik, konforlu ve modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Ayakkabı ve çanta tasarımlarında ayak ve omurga sağlığını ön planda tutan marka trendleri insan sağlığına göre uyarlıyor. Tasarımları iki kadın girişimciye ait olan markanın a’dan z’ye her aşamasında bulunan Nilgün Toktaş ve Aslı Manav, her bir detayı titizlikle takip ediyor.

ASLI GÜMÜŞEL 

SHOEMOL NİŞANTAŞI ŞUBESİNİ ÜNLÜ İSİMLERİN KATILIMIYLA AÇTI

SHOEMOL Nişantaşı şubesi açılış davetine katılan isimler arasında Aslı Gümüşel, Suzan Şen, Aylin İşcan Yener, Ebru Uygun, Ece Kıral, Nalan Aksoy, Nahide Demir- Eda Atalay, Nilüfer Dinsel, Itır Sevinçli, Tanju Babacan, gibi ünlü isimlerde vardı.

SUZAN ŞEN - NAİL YİĞİTTAŞ

AYLİN İŞCAN YENER 

ECE KIRAL

EDA ATALAY - NAHİDE DEMİR 

ASLI MANAV - NİLGÜN TOKTAŞ - ASLI GÜMÜŞEL 

ASLI SAÇAR

AYLA ÖZTÜRK 

AYŞEGÜL KAYABAY 

EBRU UYGUN 

ELİF - MUSTAFA BAYDAR

ITIR SEVİNÇLİ - NİLÜFER DİNSEL 

NALAN AKSOY 

SENA ÇAYIRLI - SEDA ÇAYIRLI ÖNCEL

SİBEL MERT

Dilek Odabaş ile Anneler Günü'ne özel Dilek Odabaş ile Anneler Günü'ne özel

TANJU BABACAN 

NİLGÜN TOKTAŞ - ASLI MANAV