New York merkezli ve dünyaca ünlü isimlerin İtalyan mutfağındaki favori restoran zinciri olan Serafina’nın, Metin Şen’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Dinesty Grup’un 2014'teki girimiyle Türkiye'deki ilk adresi olan Akmerkez’deki yeri yenilendi.

ASLı ŞEN - METİN ŞEN 

FABIO GRANATO - VITTORIO ASSAF 

Menüsünden dekorasyonuna kadar A’dan Z’ye tamamen yenilenen ve 8 senenin ardından güncellenen dünyaya daha uyumlu, daha ferah, daha aydınlık, daha çağdaş bir yüze kavuşan Serafina Akmerkez, bu yenilenmesi şerefine Türkiye’ye gelen Serafina’nın kurucuları Fabio Granato ve Vittorio Assaf ile özel bir kutlama gerçekleştirdi.

ELENA CLEMENTE - IRENE PASTORINO

SERAFİNA AKMERKEZ’İN YENİLENMESİNE ÖZEL KUTLAMA

Ünlü isimler The Grand Tarabya'nın pazar brunch'ında buluştu Ünlü isimler The Grand Tarabya'nın pazar brunch'ında buluştu

EDA KOSİF - SELİM KOSİF

Serafina’nın kurucuları Vittorio Assaf ve Fabio Granato ile yapılan bu özel davete başta İtalyan Başkonsolosu Elena Clemente, İtalyan Konsolosu İrene Pastorino olmak üzere Burak-Yelda Elmas, Selim-Eda Kosif, Burak-Gülin Karabacak, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, Ayla Çelik, Ercan Saatçi, Eda Tokcan, Burçak Elmas Deniz,  Gökay Deniz, Aslı Şen, Yaşar-Aslı Gümüşel, Bige Çalışkan, Billur İçöz, Mehmet Esra Armağan, Murat Güloğlu, Seda-Cengiz Yılmaztürk, Şeyda-Alican Duran gibi birbirinden önemli isimler katıldı. Dinesty Group Yönetim Kurulu Başkanı Metin Şen, Fabio Granato ve Vittorio Assaf, geceye özel hazırladıkları tadım menüsüyle misafirlerine seçkin tatlar yaşattılar.

BURAK ELMAS - YELDA ELMAS 

FABIO GRANATO - VITTORIO ASSAF - METİN ŞEN - DİLAVER GÖKTAŞ 

Konuklarıyla Serafina’yı kurma hikayelerini de paylaşan Fabio Granato ve Vittorio Assaf İstanbul’da oldukları için ne kadar mutlu olduklarını ve Serafina’nın Türkiye’de olmasından dolayı aynı ilk günkü heyecanlarının devam ettiklerini belirttiler. Dinesty Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Metin Şen’e Serafina’nın Türkiye’ye gelmesine önayak olduğu için teşekkür eden Fabio Granato ve Vittorio Assaf Türkiye’deki ilk noktaları olan Serafina Akmerkez’in yenilenmesini de oldukça beğendiklerini ifade ettiler.