Dünyanın dört bir yanından haz tutkunlarının buluştuğu Cannes La Croisette’de gerçekleşen Magnum partisine Türkiye onur konuğu Hande Erçel’in yanı sıra, Eva LongoriaIrina ShaykJosephine SkriverStella MaxwellNicole ScherzingerCindy Bruna, ve Clara Amfo gibi birçok ünlü sima katıldı.

NICOLE SCHERZINGER - JVKEHANDE ERÇEL

Dünyanın dört bir yanından haz tutkunlarının buluştuğu Cannes La Croisette’de gerçekleşen Magnum partisine Türkiye onur konuğu Hande Erçel’in yanı sıra, Eva LongoriaIrina ShaykJosephine SkriverStella MaxwellNicole ScherzingerCindy Bruna, ve Clara Amfo gibi birçok ünlü isim katıldı.

HANDE ERÇEL

MAGNUM CANNES PARTİSİNDE  YILDIZLAR GEÇİDİ 

EVA LONGORIA - HANDE ERÇEL

Gündüz Magnum Double Sunlover, gece Magnum Double Starchaser olmak üzere yeni yaz lezzetini kutlamak için bir araya gelen haz tutkunlarına kapılarını açan Magnum, tüm yıldızların "Starchaser ve Sunlover" kıyafet koduyla katıldığı partide boy gösterdi.

HANDE ERÇİL 

Hande Erçel’in, Hakan Yıldırım elbisesiyle içindeki Starchaser'ı açığa çıkardığı bu özel partide, müzik, eğlence ve haz dolu dakikalar yaşandı.

EVA LONGORIA

Katılımcılar partide Barbara Butch ve Je t’Aime party by Dorion gibi yerel sanatçıların performanslarının yanı sıra gecenin eğlencesine damgasını vuran Burna Boy ve Bob Sinclar'in ritimleriyle dans etti.

IRINA SHAYK

Ünlü isimler son 10 yıldır Cannes Magnum Beach partilerinin vazgeçilmezi olan ve bir simge haline gelen Magnum Dipping Bar'da kendi Magnum’larını tasarladı.

NICOLE SCHERZINGER

Parti, TikTok yıldızı, şarkıcı ve söz yazarı JVKE'nin NASA'nın veri kütüphanesinden alınan ve evrenin en büyük yıldızı olan Güneş’in çıkardığı seslerin eklenerek yeniden düzenlediği hit parçası Golden Hour’u ve Magnum'un Haz Hiç Bitmesin kampanyasını kutlamak için düzenlendi.

JVKE 

Etkinliğin gündüz akışında ise Magnum, Cannes'daki ikonik Magnum Beach'de şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı JVKE, şarkıcı ve dünyaca ünlü TV yıldızı Nicole Scherzinger ve güneş verileri sonifikasyon uzmanı Dr. Robert Alexander'ın katılımıyla düzenlenen Müzikte Sınırsız Yaratıcılık paneline ev sahipliği yaptı.

JOSEPHINE SKRIVER

Müzikte yaratıcılığın uzayla birleşmesinin kutlandığı bu iş birliği, Magnum'un La Croisette'teki 10. yılını kutluyor ve dünyanın dört bir yanından haz peşindekileri her yaz müziğin birleştirici gücüyle bir araya getiriyor.

STELLA MAXWELL

Magnum bu yaz gece ve gündüze özel lezzetleriyle her anın tadını çıkarmaları için ilham oluyor. 

CINDY BRUNA

CLARA AMFO

CEMRE SOLMAZ

ALA TOKEL

CEMAL CAN CANSEVER

EVA LONGORIA - IRINA SHAYK - HANDE ERÇEL 

Beste Açar trafikte babasının şarkısıyla stres attı... Beste Açar trafikte babasının şarkısıyla stres attı...