Ünlü şarkıcı Hande Yener, Alaçatı’nın gözde mekanlarından The Beach Alaçatı’da happy hour konseri verdi.

Alaçatı’nın gözde mekanı The Beach’te sahne alan Hande Yener’i meslektaşı İrem Derici, öve öve bitiremedi.  Derici, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, “Dünyanın en güzel kadını Hande Yener’i görünce elim ayağım birbirine dolanıyor” dedi.

SAHNE ŞOVLARI VE DANSLARIYLA BÜYÜLEDİ

Hande Yener, Alaçatı’nın gözde mekanlarından The Beach Alaçatı’da happy hour konseri verdi. İzdiham yaşanan mekanda daha önce de sahne alan Hande Yener, konserde giydiği kostümle dikkat çekti

Yener’e DJ kabininde oğlu Çağın Kulaçoğlu eşlik etti.  Dolup taşan mekanda Yener, sevilen parçalarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Konseri dinlemeye gelenler eğlendikleri anları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Daha önce The Beach Alaçatı’da sahne alan bir diğer ünlü popçu İrem Derici de sosyal medya hesabından yaptığı renkli paylaşımla Hande Yener’e övgü dolu sözler söyledi.

Zorlu Açık Hava Konserleri: "Gökçe Bahadır & Emir Ersoy" ile başlıyor! Zorlu Açık Hava Konserleri: "Gökçe Bahadır & Emir Ersoy" ile başlıyor!

Derici, Hande Yener’in afişinin önünde çektiği videoda, “Dünyanın en güzel kadını Hande Yener’i görünce elim ayağım birbirine dolanıyor. Bugün de The Beach’te sahne alıyormuş. The Beach Alaçatı konserleri çok güzel geçiyor.” dedi.