Geçtiğimiz sezon moda dünyasında büyük yankı uyandıran Burcu Esmersoy x Hermossa koleksiyonunun 2023 - 2024 koleksiyonu Olea & The Bar'da düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı

PELİN KAYA - BURCU ESMERSOY - HANDE DOĞANTEKİN KIN 

Brandeyes CEO'su Hande Doğantekin KınBurcu Esmersoy ve Pelin Kaya'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen davetteBurcu Esmersoy x Hermossa 2023 - 2024 koleksiyonuna ait tüm tasarımlar çarpıcı bir şekilde sergilendi.

ARZU KUNT 

Bu koleksiyonda optik çerçevelerin de yer alması, önceki koleksiyondan farklılık yarattı.

BEGÜM ÖZER

BURCU ESMERSOY X HERMOSSA 2023-2024 GÖZLÜK KOLEKSİYONU OLEA & THE BAR'DA TANITILDI

BURCU ESMERSOY - HANDE DOĞANTEKİN KIN 

Davetin açılış konuşmasını yapan Brandeyes CEO’su Hande Doğantekin Kın, "Hermossa’nın yaratıcı ve dinamik ekibi ile birlikte Burcu Esmersoy’un benzersiz tarzını bir araya getirdiğimiz Burcu Esmersoy x Hermossa koleksiyonunun 2023 – 2024 sezonunda birçok stil ikonuna eşlik etmesini diliyoruz" dedi.

BURCU ESMERSOY 

Davetin konsept alanları da özenle hazırlandı ve Burcu Esmersoy x Hermossa 2023 - 2024 gözlük modelleriyle poz veren davetliler, eğlenceli ve stil sahibi anlar yaşadı. Davetin sonunda Burcu Esmersoy, tüm katılımcılarla birebir ilgilenerek koleksiyon hakkında detaylı bilgiler verdi.

BİANCA SOMER

Burcu Esmersoy x Hermossa 2023 - 2024 için Dubai'de gerçekleştirilen çekimde, koleksiyonun modern ve şık tasarımları, şehrin gökdelenleri ve çöl manzarası ile birleştirilerek etkileyici bir görsel şölen oluşturuyor.

BURCU ŞENDİR

Reklam filmi ve fotoğraf serisi de aynı estetik anlayışını yansıtarak, koleksiyonun başarısını daha da arttırıyor. Gözlük modasına damgasını vuran koleksiyonun tüm detaylarını yakından gösteren ve Burcu Esmersoy'un stil sahibi duruşunu yansıtan bu görüntüler, moda tutkunlarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

ECE VAHAPOĞLU

Koray Tekmen liderliğinde tasarlanan Burcu Esmersoy x Hermossa 2023 - 2024 koleksiyonu, Burcu Esmersoy'un yaşam tarzından ilham alınarak hayata geçirilen modelleri sergiliyor.

EDA GÜZELCİK

MAGNOL yeni sezon koleksiyonunu Melis Ağazat ile tanıttı MAGNOL yeni sezon koleksiyonunu Melis Ağazat ile tanıttı

Bu koleksiyon, spor antrenmanlarından, seyahatlerinden ve yoğun iş temposundan ilham alarak yaşamın her anına uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Burcu Esmersoy x Hermossa 2023 - 2024 koleksiyonu, 70'li ve 80'li yılların stillerine gönderme yapan çizgilere sahip.

ESRA TÜRKER

Koleksiyonda, 70'lerin büyük çerçeveli kemik gözlüklerinden ilham alınan parçalar kadar 80'lerin daha minimal ve geometrik formları da bulunuyor.

MELİS AĞAZAT

Koleksiyonun en iddialı parçaları arasında, fütüristik ve modern bir tarza sahip olan maske görünümlü çerçevesiz spor gözlükler bulunuyor.

MELİS OZER

Koleksiyon ayrıca büyük gövdeli, siyah-beyaz kontrastlı gözlükler ile sade ve minimal tasarımlı beyaz, nude ve pembe renkli gözlükler de içeriyor.

MİHRE MUTLU

NAZİFE ÖZCAN

ŞEBNEM ÇAPA

ÜMİT KARALAR GÖKMEN

YASEMİN ÖĞÜN

PARİS BIÇAKÇI