Premium marina ağı D-Marin, önceki gün Punta Faro Marina’da düzenlediği özel basın etkinliğiyle bu marinayı genişleyen ağına resmen dahil etti.

Premium marina ağı D-Marin, dün (5 Eylül 2022) Punta Faro Marina’da düzenlediği özel basın etkinliğiyle bu marinayı genişleyen ağına resmen dahil etti. Satın alma lemi 1 Ağustos 2022 tarihinde tamamlanan Punta Faro, D-Marin grubunun 16. marinası ve İtalya’daki ilk marinası olma niteliği taşıyor.

D-MARIN, AĞINA YENİ KATILAN PUNTA FARO MARİNA’DA SEÇKİN KONUKLARIN VE BASIN MENSUPLARININ AĞIRLANDIĞI ETKİNLİKTE YEDİ HANELİ YATIRIM PLANINI AÇIKLADI...

OLİVER DÖRSCHUCK - PAOLA PİOVESANA

Avrupa’nın dört bir yanından seçkin konukların ve basın mensuplarının ağırlandığı etkinlikte D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck, Punta Faro Marina’nın D-Marin ağına katılmasının D-Marin müşterileri için yeni bir seyir destinasyonu sunmasının önemini vurguladı. Dörschuck ayrıca şirketin Punta Faro Marina’ya yüksek hızlı kablosuz ağın ve yenilikçi, çevre dostu teknoloji kullanan akıllı güç ünitelerinin kullanımının yanı sıra marinanın sıhhi ünitelerinin tamamen yenilenmesi ve mevcut iskelelerin iyileştirilmesi planlarını içeren yedi haneli bir yatırım yapma niyetinde olduğunu açıkladı. Etkinlik kapsamında özel yazılı marina babasının da açılışı yapıldı. 

İpek Kıraç: “Kız çocukların sözünü yükselteceğiz” İpek Kıraç: “Kız çocukların sözünü yükselteceğiz”

D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck sözlerini şöyle sürdürdü: “Akdeniz ve Körfez bölgelerinde sunduğumuz hizmetleri büyütmeye devam ederken, İtalya’daki ilk marina alımımızı kutlamaktan ve Punta Faro’yu D-Marin ağına katmaktan ve mutluluk duyuyoruz. Bugünün ve geleceğin nesilleri için sürdürülebilir ve gelişmiş marinalar yaratma misyonumuzun bir parçası olarak Punta Faro’ya yatırım yapmaya kararlıyız. Yeni teknolojiyle birlikte gelişmiş çevrimiçi rezervasyon ve tekne güvenlik sistemlerinin yaygınlaştırılması da dahil olmak üzere artan dijitalleşme sayesinde müşteri deneyimi daha da üst seviyeye çıkarılacak. Kendimizi yerel topluluğun ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.”

PAOLA PİOVESANA

Punta Faro Marina Direktörü Paola Piovesana ise şunları ekledi: “Tüm misafirlerimizin marinadaki misafirperverliğin tadını çıkardığını görmek harikaydı. Yeni ortaklığımız ve D-Marin ekibiyle birlikte çalışacağımız için çok heyecanlıyım. Müşterilerimizin D-Marin’in müşteri deneyimi odağından faydalanmalarını ve en yüksek profesyonel hizmet standardının keyfini çıkarmalarını dört gözle bekliyorum.”