Fransa'nın başkenti Paris’te hizmet veren ve Türk imzası taşıyan Beefcut Steakhouse büyümeye devam ediyor.

MUSTAFA BAŞER

"PARİS'İN EN GÖZDE MEKANLARINDAN BİRİ OLMAYA BAŞARDIK"

Türk işletmeci Mustafa Başer imzası taşıyan restoran dünyaca ünlü isimlerin de uğrak noktası haline geldi. Paris'in en çok tercih edilen 3 mekânından biri olduklarını söyleyen Başer, “Paris'in en gözde mekanlarından biri olmayı başardık. Aslında bu bir anlamda da emeklerimizin karşılığı. Bu noktaya gelebilmek için çok çalıştık. Beefcut'ın başarısı bir başka açıdan da 32 yıllık tecrübenin ve birikimin yansıması var. Amacımız başarıyı başka noktalara da taşıyarak daha fazla insana hizmet vermek. Bunun için iki yeni şube açmayı planlıyoruz” dedi.

CARDI B - OFFSET

DÜNYA YILDIZLARINI PARİS'TE BULUŞTURAN TÜRK RESTORAN: BEEFCUT STEAKHOUSE 

İşletme hakkında bilgi vererek hedeflerini anlatan Türk iş insanı Mustafa Başer; "Başta ünlü isimler olmak üzere geniş bir kitleye hitap etmemizin nedeni bence bizim işletmecilik anlayışımız. Bizim anlayışımızda ve restoranımıza gelenlere yaklaşımımızda müşteri kavramına yer yok. Herkesi misafir olarak görüyoruz. Bu anlayışı tüm personelimiz ve çalışma arkadaşlarımızla prensip haline getirdik. Beefcut'a gelen herkesi, evimize misafir gelmiş gibi ağırlıyoruz. Bu da biz tercih edenlerin rahat etmesini sağlıyor. Böylelikle lezzetli bir yemeğin yanı sıra konforlu bir ortam da sunmuş oluyoruz” şeklinde konuştu.

RAPÇİ RODDY RICCH

'ETLER ÖZENLE SEÇİLİP, MARİNE EDİLİYOR'

Türk mutfağının lezzetine hakim olmanın kendilerine avantaj sağladığını aktaran Başer,  "Bizi tercih etmelerinin bir diğer nedeni de elbette lezzet. Türk mutfağının lezzetlerine hâkim olmak bizi avantajlı kılıyor. Etlerimiz özenle seçiliyor ve özel yöntemlerle marine ediliyor. Sonuç olarak ortaya ayrıcalıklı bir lezzet çıkıyor. Beefcut Steakhouse olarak başarılı bir grafik yakaladık. Bu başarıyı büyüterek devam etmek istiyoruz. Bu çerçevede amacımız başarıyı başka noktalara da taşıyarak daha fazla insana hizmet vermek. Bunun için iki yeni şube açmayı planlıyoruz. Bu şubelerden birinin Amerika'da diğerinin ise Dubai’de olmasını arzu ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

EDINSON CAVANI - ANGEL DI MARIA - LEANDRO PAREDES

ACHRAF HAKIMI

SERGIO RAMOS - KEYLOR NAVA