Dünyanın 1 numaralı makyaj markası Maybelline New York, efsanevi Lash Sensational ailesine yeni eklenen Firework maskaranın lansmanını özel bir davetle kutladı.

DANLA BİLİÇ 

3-2-1 ATEŞLE! MAYBELLINE NEW YORK, YENİ FIREWORK MASKARAYI SIRA DIŞI BİR DAVET İLE TANITTI!

İkonik ürünleriyle güzellik dünyasına yön veren Maybelline New York, en yeni ürünü Firework Maskara’yı, 11 Haziran 2024, Salı günü Galatasaray Adası’nda düzenlenen özel bir davet ile tanıttı. 

YASEMİN YÜRÜK 

Galatasaray Adası’nda gerçekleşen etkinliğe aralarında, Danla Biliç, Deren Talu, Ceylan Çapa, Yasemin Yürük, Aleyna Kalaycıoğlu ve Sibil Çetinkaya’nın da yer aldığı moda, güzellik ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı.

ALEYNA KALAYCIOĞLU 

Süper kavrayıcı fırçasıyla tüm kirpiklere 360 derece etki sağlayarak uzunluk ve hacim etkisiyle tek tek ayrılmış sıra dışı kirpikler sunan Firework Maskara’nın reklam kampanyasında, kendine has tarzı ve güzelliğiyle dikkat çeken ünlü model Emily Ratajkowski yer alıyor. 

Beverly Hills 90210’un yıldızları Shannen Doherty için taziye mesajları paylaştı Beverly Hills 90210’un yıldızları Shannen Doherty için taziye mesajları paylaştı

SİBİL ÇETİNKAYA 

Kirpiklere bakım yaparken makyaj rutinini bir üst seviyeye taşıyan Firework Maskara, sıra dışı kirpiklere sahip olmak isteyenler için makyaj çantalarının vazgeçilmezi olacak.

SUDE ÇELİKKOL

Editör: MURAT ÖZER