Türkiye’nin köklü hazır giyim kuruluşlarından Adil Işık Group çatısı altında yer alan Love my bodyModa Tutkusu ile birlikte hayata geçirdiği  16.Sezon Koleksiyonu için 23Yazı” konseptli özel bir akşam yemeği gerçekleştirdi.

ZEHRA IŞIK - YASEMİN ÖĞÜN - EMRE IŞIK

‘23 YAZI’MODA TUTKUSU X LOVE MY BODY YAZ SEZONU’NU ÖZEL BİR BULUŞMA İLE KUTLADI

Adil Işık Group bünyesinde 16. Sezonunu tamamlayan ve Türk moda tarihinin en uzun soluklu iş birlikleri arasında yer alan Moda Tutkusu X Love my body, 2023 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu için, Moda Tutkusu markasının yaratıcısı Yasemin Öğün ve Adil Işık Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zehra Işık ile beraber yeni sezon kutlama yemeğine ev sahipliği yaptı. 

ZEHRA IŞIK

MODA TUTKUSU X LOVE MY BODY KOLEKSİYONU’NUN YARATICILARI ZEHRA IŞIK VE YASEMİN ÖĞÜN MİSAFİRLERİNİ MARCELLO’DAAĞIRLADI

YASEMİN ÖĞÜN

BURCU ESMERSOY

Önceki akşam gerçekleşen yemeğe; Emre Işık, Burcu Esmersoy, Gamze Erçel, Mert Aslan, Ahmet Gencehan, Mert Vidinli, Pelin Kaya, Özlem Avcıoğlu, Nazlı Çelik, Ayşegül Uluç, İsmail Polat ve Sandra Lazoğlu’nun yanı sıra, moda tasarımcılarının görünürlüğüne değer katan moda basının temsilcileri de katıldı. 

GAMZE ERÇEL

Şehrin en yeni İtalyanı Marcello’da gerçekleşen kutlama, Şef Luigi Mariconda’nın Love my body için hazırladığı özel lezzetlerle taçlandı.

AHMET GENCEHAN - MERT ASLAN

MODA TUTKUSU X LOVE MY BODY İLE 23’ YAZI

Gece ile ilgili olarak konuşan marka yaratıcıları Yasemin Öğün ve Zehra Işık koleksiyon hakkında; ‘23 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu doğanın iyileştirici gücünden, eşsiz renklerinden ve yaydığı pozitif enerjiden yola çıkılarak yaratılan bir koleksiyon oldu. Sıcak yaz tonlarının ağırlık kazandığı bu koleksiyonda yaz mevsiminin samimiyetini derinden hissedebileceksiniz.

YASEMİN ÖĞÜN - MERT VİDİNLİ

Tiril tiril kumaşların konforlu ve zamansız parçalarla birleştiği bu koleksiyonla  yaz boyunca her türlü ambiyansa kolaylıkla uyum sağlayacaksınız.

ZEHRA IŞIK - PELİN KAYA - YASEMİN ÖĞÜN

Yorucu olmayan rafine formları, dingin, doğal kumaşları ve doğadan ilham alan renk skalası  ile bu sezon konforlu bir koleksiyon sunan Moda Tutkusu X Love my body’nin bu sezondaki sihri; zahmetsiz bir şekilde bakımlı, şık, cool ve çekici görünmenizi sağlayacak olması.

ESİN RAMAZANOĞLU - MELTEM KAZAZ - YASEMİN ÖĞÜN - ÖZLEM AVCIOĞLU - ZEHRA IŞIK

23’ Yazı keşfetmeye değer bir koleksiyonla şimdi tüm mağazalarda ve online’da….

NAZLI ÇELİK

İSMAİL POLAT

YASEMİN ÖĞÜN - SANDRA LAZOĞLU

BURCU ESMERSOY - YASEMİN ÖĞÜN

MUSTAFA AYATA - BELİZ BARAN - YASEMİN ÖĞÜN - ZEHRA IŞIK

ZEHRA IŞIK - İDİL DEMİREL - YASEMİN ÖĞÜN

AYŞEGÜL ULUÇ

BELİZ BARAN

TUĞÇE KILINÇLI

ZEHRA - EMRE IŞIK

YASEMİN - MUKADDES KAYA - ZEHRA IŞIK

Messika, Midnight Sun'ın ikinci serisini göz alıcı bir davetle tanıttı Messika, Midnight Sun'ın ikinci serisini göz alıcı bir davetle tanıttı

AYSUN KABA

AHMET GENCEHAN - ZEHRA IŞIK - MERT ASLAN

ZEHRA IŞIK - GÖRKEM ÇETİNER - YASEMİN ÖĞÜN

ZEHRA IŞIK - AHMET GENCEHAN - MERT ASLAN - YAEMİN ÖĞÜN

ZEHRA IŞIK - YASEMİN ÖĞÜN 

GÖKÇE ATEŞ

SUZAN YURDACAN

GAMZE ERÇEL - YASEMİN ÖĞÜN 

YASEMİN ÖĞÜN 

Editör: MURAT ÖZER