MEHTAP ELAIDI ve triko markası Atelier38, Sonbahar/Kış sezonu için hazırladıkları kapsül koleksiyonu tanıttı...

Nev-i şahsına münhasır tasarım parçaları ile bilinen tasarımcı markası MEHTAP ELAIDI ve yüksek kalitedeki iplikleri eğlenceli ve zamansız triko tasarımlarıyla buluşturan triko markası Atelier38, Sonbahar/Kış sezonu için hazırladıkları kapsül koleksiyonu tanıttı.

NİHAN KAYAGÖZ KAYABAL - MEHTAP ELAİDİ - DİDEM KARAGÖZ YILDIZ 

Mehtap Elaidi’nin Nişantaşı’nda ki Showroom’unda gerçekleşen özel lansmana aralarında Ayşe Boyner, Elif Mısırlı, Murat Türkili, Ayten Danışman, Merve Ural, Seda Domaniç, Batya Kebudi, Hande Tokmak Akgerman, Simay Bülbül,Gizem Hatipoğlu, Derev Clara Kösedağ’ında bulunduğu isimler katıldı.

AYŞE BOYNER

Yaratıcı ve müdanasız kadınlar tarafından kurulup yönetilen iki marka, bu koleksiyon ile kendi stilini yaratmayı seven kadınlara zamansız; tasarım ve doku oyunlarına sahip trikolar sunuyor. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyondaki 9 model farklı renk opsiyonlarıyla genişletiliyor.

ELİF MISIRLI

Kış sıcaklığını hissettirmek ve markaların kendi kış koleksiyonlarına uyum sağlamak için seçilen iplik renkleri arasında acı kahve, siyah, beyaz, bej, pembe ve fosforlu sarı bulunuyor.

MURAT TÜRKİLİ

İki markanın Sonbahar/Kış koleksiyon temalarının bir harmanlaması olarak ortaya çıkan bu koleksiyon, hem iki marka arasındaki kreatif süreci kutluyor hem de müşterilerine kış sezonunda gidecekleri uzun haftasonu kaçışlarına eşlik edecek parçalar sunuyor. 

AYTEN DANIŞMAN

MEHTAP ELAIDI’nin Sonbahar/Kış koleksiyonundaki anahtar öğesi Atelier38’in ajur tekniğiyle balıkçı yaka trikolarda ve moher bir hırkada vücut bulurken, aynı koleksiyona ait balon öğesi fosforlu renklerde kocaman bir nakış olarak kendini gösteriyor.

MERVE URAL

Atelier38’in Sonbahar/Kış koleksiyonundaki özel geometrik desenler kapsül koleksiyona has yeni renklerle oversized kazaklarda vücut bulurken, markanın trikodaki kreatif gücü ve uzmanlığı kendini renkli baklava eteklerde yeniden gösteriyor.

SEDA DOMANİÇ

Detaylarda ve baklava eteklerde kullanılan stok iplikler ve sınırlı sayıda yapılan üretim ile koleksiyon hem üretim hem tüketim anlamında sürdürülebilir olmayı hedefliyor.

Ünlü isimler Cemil İpekçi'nin defilesinde buluştu Ünlü isimler Cemil İpekçi'nin defilesinde buluştu

BATYA KEBUDİ

HANDE TOKMAK AKGERMAN

SİMAY BÜLBÜL

GİZEM HATİPOĞLU

DEREV CLARA KÖSEDAĞ