Bu yıl 77.si düzenlenen Uluslararası Cannes Film Festivali çerçevesinde gerçekleştirilen etkinliğe, Magnum Türkiye’nin onur konuğu olarak Pınar Deniz katıldı.

PINAR DENİZ

Haz peşindeysen mottosuyla Magnum bu yıl, kendinle baş başa olmanın hazzı ve yoğun çikolatayla Chill, her anı dolu dolu yaşamanın hazzı ve çarpıcı sorbeyle Euphoria ile farklı modlara hitap eden bir haz yolculuğuna davet ediyor.

PINAR DENİZ, EDA GÜNGÖR'ÜN İMZALI ELBİSESİYLE ADETA GÖZ KAMAŞTIRDI 

Ünlüleri buluşturan ışıltılı davet: "Pınar Deniz - Magnum" Ünlüleri buluşturan ışıltılı davet: "Pınar Deniz - Magnum"

Pınar Deniz bu yolculukta, Magnum Chill’in görsel dünyasını yansıtan, tasarımcı Eda Güngör’ün Museum Of Fine Clothing imzalı kıyafetiyle, La Croissette Plajı’nda bulunan Magnum Dipping Bar’da kendi Magnum’unu tasarladı. 

PINAR DENİZ, MAGNUM ONUR KONUĞU OLARAK CANNES’DA

16 Mayıs gecesi, dünyaca ünlü birçok yıldızın katılacağı Magnum partisinde bol ödüllü, aynı zamanda Grammy adayı olan Avustralyalı şarkıcı, söz yazarı ve aktör Troye Sivan’ın “Honey” parçasının, özel remiks versiyonları canlı performansla ilk kez sunulacak. Lansmanı yıldızlarla dolu gecede kutlayacak olan Troye, partinin ev sahipliğini yapacak. Partiye katılan herkes, hissettikleri moda göre yeni remikslerden önce hangisini dinlemek istediklerine kendileri karar verecekler. Haz peşinde koşan herkes Magnum’un bu özel etkinliğine Magnum YouTube kanalından yapılacak canlı yayınla katılabilecek. Honey parçasının Magnum Chill ve Magnum Euphoria’dan ilhamla hazırlanan özel remiksleri ise aynı gün Spotify üzerinden yayınlanacak.

Magnum, haz peşinde koşanları TikTok, X ve Instagram'daki sosyal medya hesaplarında yayınlayacağı özel içerikler aracılığıyla gece boyunca yaşanan heyecanın bir parçası olmaya davet ediyor.

Editör: Admin Admin