Sanitas Spa sahibi Şebnem Akman Balta, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Awards 2022  ödül töreninde yılın en iyi Spa merkezi ödülüne layık görüldü.

 Mehmet Kutman: ‘Kruvaziyer pazarından aldığımız payı artırıyoruz’  Mehmet Kutman: ‘Kruvaziyer pazarından aldığımız payı artırıyoruz’

Sanitas Spa sahibi Şebnem Akman Balta ve eşi Abdurrahman Balta önceki gün gerçekleştirilen Awards 2022  ödül töreninde yılın en iyi Spa merkezi ödülüne layık görüldü

ABDURRAHMAN BALTA: 'SAĞLIKLI YAŞAM KONUSUNDA HEDEFİMİZ ZİRVE'

.Abdurrahman Balta, yılın en iyi danışmanlık ödülüne layık görülürken Abdurrahman bey, "Sağlıklı Yaşam ve Danışmanlık adına ödülümüzü aldık bu mutluluk verici bir değer. Ailemiz gün geçtikçe büyüyor kitlemiz artıyor. Hizmetlerimiz müşterilerimizin memnuniyeti olumlu dönüşleri bizleri çok sevindiriyor." açıklamasın da bulunup mutluluğunu paylaştı.

YILIN EN İYİSİ SANİTAS SPA 

Şebnem Akman Balta, "Sanitas Spa olarak seçkin lokasyonlarda masaj, fizyoterapi ve fitness  alanında kurmuş olduğumuz sağlıklı  yaşam merkezlerimizdeki misafirlerimizin devamlılığı  bizleri çok mutlu ediyor. Ödüle layık görülmüş olmak gurur verici. Hafta sonunda Kıbrıs'ın  Alsancak bölgesinde bir Spa merkezi açılışı yaptık. Çok güzel ve keyifli bir açılış oldu. Sanitas SPA ailesine bir yenisini ekledik." diye açıklamada bulunarak sevincini ve mutluluğunu paylaşan Şebnem hanım, ödül sonrası açık artırma ile tablo müzayedesi yapıldı ve bir tablo satın aldı. Bu gelir Cerrahpaşa Tıp fakültesi acil çocuk kliniğine bağışlanıyor.

ŞEBNEM AKMAN BALTA - ABDURRAHMAN BALTA 

'ÇOCUKLAR SÖZ KONUSU İSE HERKESE GÖREV DÜŞÜYOR'

Şebnem Akman Balta, "Müzayede öncesi videoyu hep birlikte izledik. Hasta ve yardıma muhtaç çocuklarımız için Cerrahpaşa Tıp fakültesinin çocuk klinigi'nin yapmış olduğu çalışmaları biliyoruz  ve çocuklar yararına bir nebze olsun faydamız dokunması adına destek verdik. Onların gülümsemesi bizlere yeter " açıklamasında bulundu.

MEHMET KÖYMEN - ŞEBNEM AKMAN BALTA - ABDURRAHMAN BALTA 

ŞEBNEM AKMAN BALTA - MEHMET KÖYMEN - AYŞEGÜL KAYABAY - ARZU ÖZAL 

Cem Tayanç